232645

افتخار دیگر در شرکت چند وجهی فولادلجستیک

دنیای معدن- پس از افتخاراتی که این شرکت در سال 1400به وجود آورد توانست در ابتدای سال 1401قرار داد حمل ریلی کنسانتره سنگ آهن از مبدا ایستگاه مجتمع معدنی چادرملو به مقصد ایستگاه گندله سازی اردکان مجتمع صنعتی چادرملو به میزان تقریبی 4میلیون تن کنسانتره سالانه به مسافت 233کیلومتر به وسیله واگن های لبه بلند در اختیار خود قرار دهد.

در پی برگزاری این مناقصه حمل ریلی میزان تقریبی 4 میلیون تن کنسانتره سنگ اهن از مجتمع معدنی چادرملو به مجتمع گندله سازی اردکان به طول 233 کیلومتر توسط شرکت سریر لجستیک ایرانیان (هلدینگ حمل و نقل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو) شرکت فولاد لجستیک به عنوان برنده مناقصه معرفی گردید.

به گزارش دنیای معدن و به نقل از روابط عمومی شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در جلسه ای که به منظور انعقاد و تبادل قرارداد فوق الذکر مابین مدیران محترم عامل شرکت های مذکور در دفتر مرکزی شرکت سریر لجستیک برگزار شد، طرفین ضمن ابراز خرسندی از انجام این مشارکت، بر افزایش همکاری های دوجانبه در زمینه حمل و نقل و توسعه زیرساخت های حمل ریلی تاکید نمودند.

در جلسه امضای قرارداد، مهندس گلشنی، مدیرعامل شرکت سریر لجستیک ضمن تاکید بر عملکرد و توانمندی‌های شرکت فولاد لجستیک در زمینه حمل و نقل ریلی ابراز  امیدواری کردند دو شرکت بتوانند با همکاری یکدیگر گامی بلند در توسعه حمل و نقل ریلی در زنجیره تولید فولاد و انتقال مواد اولیه بردارند. ایشان ضمن آروزی موفقیت برای مجموعه فولاد لجستیک تحت مدیریت جناب آقای دکتر قبادی برای ایشان و آن مجموعه آروزی بهروزی و موفقیت کردند

علی قبادی، مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک نیز در ادامه این جلسه مطرح کرد: خوشحال هستیم که با شرکت بزرگی مانند شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت سریر لجستیک همکار شده ایم و امیدواریم این همکاری آغازگر همکاری های گسترده فی مابین دو شرکت باشد.

قبادی در پایان جلسه خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با حمایت‌های مهندس ابراهیمی، مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان به این سمت گام برداریم که میزان حمل شرکت فولاد لجستیک به بیش از 15 میلیون تن مواد معدنی در سال افزایش یابد. همچنین هدف و برنامه فولاد لجستیک این است که بتوانیم به یک شرکت توسعه‌ای در راستای اهداف شرکت‌های فولادی و تامین مواد اولیه آن‌ها تبدیل شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید