232518

پیام مدیرعامل شرکت فولادسنگ مبارکه به مناسبت کسب رکوردهای متعدد؛

عزم جزم پولادمردان فولادسنگ در مسیر تحقق شعار «تولید؛دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»

دنیای معدن: به مناسبت ثبت رکوردهای تاریخی و ارزشمند شرکت فولادسنگ مبارکه توسط کارکنان و جهادگران این شرکت، مدیرعامل شرکت فولادسنگ پیامی صادر کردند.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَأَن لَیسَ لِلإِنسانِ إِلّا ما سَعىٰ

 

تلاشگران شرکت فولادسنگ مبارکه، خدا را شاکرم که همزمان با طلیعه قرن جدید و در هم تنیده شدن بهار قران با بهار طبیعت با تلاش شبانه‌روزی توانستید به رکوردهایی در تولید و فروش دست یابید. شما توانستید پس از سه دهه از احداث این شرکت به رکورد تاریخی استخراج معدن دست یابید و میزان استخراج معدن را در فروردین‌ماه به 170 هزار تن افزایش دهید؛ این درحالی است که رکورد قبلی در استخراج معدن، 167 هزار تن بود که در آبان‌ماه سال 99 ثبت شد. اما رکوردزنی‌ها در شرکت فولاد سنگ ادامه دارد و شما کارکنان عزیز و تلاشگر شرکت فولادسنگ مبارکه با خودباوری توانستید افتخارآفرینی در تولید ملی را با تکیه و دانش تخصصی به منصه ظهور برسانید تا در فروردین‌ماه امسال، با تولید 101 هزار و 237 تن سنگ آهک،  رکورد قبلی 98 هزار و 325 تن در آبان‌ماه سال 1399 بهبود یابد و برای نخستین بار در طول سه دهه گذشته از فعالیت شرکت رکورد تولید سنگ آهک 6 رقمی به ثبت رسید و تست گرم خط خردایش 2 را با موفقیت پشت‌سر بگذرانید. ثبت رکورد در شرکت فولادسنگ مبارکه به تولید محدود نشده است و نیروی انسانی متعهد در بخش فروش هم توانست به افزایش 206 درصدی فروش محصولات فرعی در سال 1400 نسبت به مدت مشابه در سال 1399 در این شرکت دست یابد تا میزان فروش محصولات فرعی از 280 هزار تن در سال 1399 به 856 هزار تن در سال 1400 ارتقا یابد.  

علاوه بر ثبت رکوردهای ارزشمند متعدد در شرکت فولادسنگ مبارکه که غرور ملی و افتخارآفرینی را برای ایران اسلامی متجلی ساخته است، عزم و اراده پولادین مردان این شرکت در واحد آهک‌سازی شرکت فولادسنگ مبارکه پروژه کاهش دمای خروجی از کوره‌های این واحد را با موفقیت به اتمام رساند تا در طی این فرایند از دمای خروجی کوره شماره 1و 2 تا حدود 50 درجه سانتی‌گراد کاسته شود که از نتایج آن می‌توان به قرارگیری بگ فیلتر هر دو کوره در مدار تولید پس از سال‌ها اشاره کرد و همچنین حل مشکلات زیست محیطی و نیز کاهش مصارف گاز به ازاء هرتن تولید آهک پخته را به همراه داشته است. 

به پاس تلاش‌ها و زحمات بی‌دریغ‌تان قدردانی می‌کنم و از خداوند متعال برایتان توفیق روزافزون مسالت دارم و امیددارم در قله‌های افتخار و ترقی نقش خود را در تحقق شعار « تولید؛ دانش بنیان، اشتغال‌آفرین» به خوبی ایفا کنید. 

 

مهرداد فقیهیان

مدیرعامل شرکت فولادسنگ مبارکه

 

دیدگاه تان را بنویسید