227070

حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودرو:

ترویج فرهنگ نماز ، ایثار و شهادت فریضه است

دنیای معدن: رئیس ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری به همراه اعضاء این ستاد و فرمانده سپاه شهرستان بن از شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری بازدید نمودند.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در ابتدای این بازدید مهندس حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز خرسندی از میزبانی این نشست معنوی ،گزارشی از وضعیت تولید این شرکت و نقش محوری شرکت ورق خودرو در خودکفایی صنعت خودرو سازی کشور ارائه نمود و در خصوص عملکرد این شرکت در حوزه های معنوی توضیحاتی ارائه نمود.

وی ترویج فرهنگ نماز و ایثار و شهادت را فریضه عنوان نمود و افزود:واحدهای صنعتی نیز همگام با دیگر سازمان ها و ارگان ها می بایست در این اقدام مقدس بکوشند.

سپس حجه الاسلام کریمی رییس ستاد اقامه نماز استان از برنامه ریزی و تمهیدات شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری در جهت برگزاری و اقامه نماز جماعت در این شرکت قدردانی نمود و افزود:کارخانجات وشرکت های تولیدی پرچم دار رشد و تعالی کشور هستند واگر امروز شاهد چرخه ی تولید در کشور و رشد صنعت بومی هستیم آن را مدیون همت و تلاش کارگران و تدبیر کار فرمایان هستیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید