237722

ابلاغ دستورالعمل ارزیابی مدیران در قانون رتبه بندی معلمان

دنیای معدن: دستورالعمل ارزیابی فرهنگیان برای مدیران مدارس در قانون رتبه بندی معلمان ارسال وابلاغ شد.

به گزارش دنیای معدن دستورالعمل ارزیابی فرهنگیان برای مدیران مدارس در قانون رتبه بندی معلمان ارسال وابلاغ شد.

متن اطلاعیه میزکار رتبه بندی معلمان به قرار زیر است:

مدیران گرامی

با سلام و احترام

با توجه به ابلاغ شیوه نامه اجرایی رتبه بندی طی بخشنامه شماره ۷۱۰/۲۶ مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت، این مستند به جهت شفاف سازی شیوه ارزیابی معلمان گرامی توسط شما، تهیه گردیده است. پیش از مطالعه ادامه مطالب این مستند، به نکات ذیل توجه نمایید: .. تمامی مدیران گرامی لازم است با ورود به سامانه جامع منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش به آدرس hrm.medu.ir ، از گزینه رتبه بندی معلمان منوی سمت راست وارد صفحه ارزیابی پرسنل شوند. نام کاربری سامانه کد پرسنلی و رمز عبور به سامانه ......................... است.

1-در صورت فراموشی رمز عبور، از قسمت "رمز عبور را فراموش | کرده اید؟" رمز عبور جدید دریافت نمایید.

 ۲. دسترسی مدیران به پرسنل سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فراهم می باشد و نیاز است تا مدیران گرامی در زمان اعلام شده، پس از اظهار نظر در شایستگی های کیفی، با مشاهده اصل مدارک بارگزاری شده، مستندات را بررسی و تایید و یا عدم تایید نمایند.

٣. مدیران گرامی در بررسی مستندات لازم است تا توجه نمایند، تمام مستندات می بایست صرفا در یک بخش بارگزاری شده باشند و در مواردی که یک مستند در چند بخش به صورت تکراری بارگذاری شده است صرفا موردی که با موضوع بخش تناسب دارد تایید گردد. (به جز تقدیرنامه ها)

4. مدیران گرامی در بررسی مستندات لازم است تا صحت تاریخ های درج شده در سامانه را کنترل نمایند. ممکن است تارخ درج شده در سامانه یکی از تاریخ های صدور نامه و یا داخل متن نامه (زمان صدور نامه تاییدیه یا اجرای فعالیت) باشد که هر دو مورد تایید است. (توجه شود که تاریخ تمامی مستندات می بایست قبل از ۱۰۰/۰۶/۳۱ باشد.)

5. مدیران گرامی در بررسی مستندات، در صورتی که موفق به رویت فایل بارگزاری شده توسط معلمان گرامی نشدند، لازم است تا از اصل مدرک در اختیار معلم کپی گرفته و با ذکر عبارت "کپی برابر اصل است و مهر و امضای برگه، آنرا در پرونده پرسنلی شخص بایگانی نماید. -

6. مدیران گرامی در بررسی مستندات، توجه نمایند که موارد بارگذاری شده می بایست صرفا با موضوع بخش مربوطه تناسب داشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید