233406

توجه به الگوی ایثار و شهادت در نظام رتبه بندی معلمان

دنیای معدن- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید به الگو دهی به ایثار و شهادت در نظام رتبه بندی معلمان توجه بیشتری شود.

به گزارش دنیای معدن، امیر حسین قاضی زاده هاشمی، در یکصد و نود و سومین نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش نهادی بزرگ و ارزشی است گفت: این نهاد عظیم طبیعی است که تعداد نیروهای شاهد و ایثارگر بیشتری را هم نسبت به دیگر دستگاه‌ها داشته باشد؛ علاوه بر آن وزارت آموزش و پرورش هم نهادی ارزشی و ارزش مدار است.

وی با اشاره به روابط گوناگون وزارت آموزش و پرورش با بنیاد شهید گفت: علاوه بر ظرفیت ایثارگران در آموزش و پرورش، وجود مدارس شاهد و محتوای کتب درسی و فعالیت‌های جانبی از جمله مواردی است که ضرورت ارتباط بین وزارت آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران را بیشتر می‌کند.

قاضی‌زاده هاشمی با تاکید بر اینکه ذات آموزش و پرورش انسان سازی است گفت: امیدواریم در فرصت‌های پیش‌رو به مواردی همچون جذب نیرو، رشد فرهنگ ایثار و شهادت در محتوای کتاب درسی و الگوی دهی به ایثار و شهادت در نظام رتبه بندی معلمان توجه بیشتری شود. تمام اینها نیازمند یک اتاق فکر است. ما آماده همکاری با شما برای ایجاد چنین اتاق فکری هستیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید