251744

مدیرعامل سیمیدکو خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه با سازمان ملی زمین و مسکن به منظور تامین مسکن کارکنان سیمیدکو

دنیای معدن: طی تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین شرکت شرکت سیمیدکو و سازمان ملی زمین و مسکن، موضوع تامین مسکن کارکنان این شرکت نهایی شد‌.

به گزارش دنیای معدن، مهندس محمود لندی مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با اعلام این خبر گفت:

به منظور ارتقاء سطح خدمات رفاهی و افزایش سطح رضایتمندی و انگیزه بخشی به همکاران محترم طی تفاهم نامه ای با معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن یکی دیگر از دغدغه های همکاران عزیزمان رفع گردیده و ان شاالله از ابتدای سال جدید بصورت ویژه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سیمیدکو افزود: در تلاشیم با کم کردن دغدغه های همکاران در حوزه رفاهی به عنوان قلب تپنده شرکت، با افزایش میزان رضایتمندی گام های بزرگتری برداریم.

گفتنی است طی تفاهم نامه مذکور روز دوشنبه بیستم اسفند ماه به امضای ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و محمود لندی مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد برای کارکنان این شرکت در قالب صنعت‌شهر خواف استان خراسان رضوی رسید مقرر شد سازمان ملی زمین و مسکن، زمین مورد نیاز شرکت سیمیدکو را فراهم کند و شرکت سیمیدکو نیز بسترسازی‌های لازم را برای تامین مسکن مورد نیاز کارکنان و کارگران را در قالب طرح صنعت صورت دهد.

دیدگاهتان را بنویسید