238775

مدیر کل آموزش پرورش استان ؛ خدمات گهرزمین ، برای همیشه ماندگار است

دنیای معدن: نشست صمیمی و آموزشی ، عصر امروز با حضور مدیر عامل و تنی چند از مدیران شرکت سنگ آهن گهرزمین و مدیر کل آموزش و پرورش استان و مدیران هفت شهرستان جنوبی استان در سالن کنفرانس هتل آسمان کرمان برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین در این جلسه مدیر عامل شرکت گهرزمین با اشاره به نقش آموزش و پرورش در پیشرفت فرهنگی و توسعه انسانی پایدار عنوان کرد: اگر آموزش، فرزندان ما را با عزت نفس، اراده و همت بلند پرورش دهد که بتوانند مؤثر و تصمیم ساز باشند، بی شک جامعه به توسعه همراه با زیست بوم فرهنگی خواهد رسید.

وی افزود: انتظار داریم در نتیجه تلاش های مشترک گهرزمین و آموزش و پرورش در ارائه خدمت و آموزش هدفمند به دانش آموزان این شهرستان ها، شاهد ارتقاء سطح کیفی آموزش و افزایش موفقیت افراد بهره مند از طرح مفکر در ورود به دانشگاه های معتبر و تحصیل در رشته های خاص باشیم.

در ادامه، مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اقدامات ارزشمند شرکت گهرزمین افزود: خدمات این مجموعه، برای همیشه ماندگار است. درواقع برای بهره وری بیشتر، ضمن پایش مداوم تاثیر اجرای طرح مفکر باید تلاش شود میانگین سطح کیفی آموزش و پرورش استان کرمان از میانگین کشور نیز فراتر رود.

رضایی در پایان، خواستار تداوم این جلسات در راستای راهگشایی و رفع موانع این امر شد.

همچنین در این جلسه، مدیران آموزش و پرورش شهرستان های جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، رودبار جنوب، قلعه گنج، منوجان و فاریاب ضمن تقدیر و تشکر و ارزیابی مثبت اقدامات شرکت گهرزمین، با ارائه گزارشی از وضعیت علمی و آموزشی دانش آموزان جنوب استان کرمان، بر بهره مندی هرچه بیشتر دانش آموزان از طرح مفکر و همچنین استفاده از اساتید و معلمان مجرب و با سابقه درخشان بومی استان و چگونگی افزایش خدمات و توسعه کمی کانون های ارائه خدمات به دانش آموزان تاکید کردند.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین*

 

 

دیدگاهتان را بنویسید