228018

چارت سازمانی و طرح طبقه‌بندی مشاغل در معادن اجرا شود

دنیای معدن- عضو شورای عالی معادن استان خراسان جنوبی گفت: چارت سازمانی و طرح طبقه‌بندی مشاغل در معادن اجرا شود.

به گزارش دنیای معدن،  حجت‌الاسلام مجید نصیرایی در نشستی با کریتی ثانی مدیرعامل شرکت زغالسنگ پروده طبس که بیش از 3 ساعت به طول انجامید؛ به مشکلات و مطالبات جامعه کارگران معدنی طبس رسیدگی کرد.

نماینده طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسئولان مرتبط باید برای احقاق حق کارگران از طریق قانونی پیگیری کنند تا موضوعاتی مثل چارت سازمانی و طرح طبقه بندی مشاغل در معادن اجرا شود.

 عضو شورای عالی معادن استان خراسان جنوبی تاکید کرد: شرکت های معدنی اگر رضایت کارگر را جلب نکنند به تولید مطلوب نخواهند رسید و کارگر به عنوان سرباز خط مقدم جبهه تولید باید مورد نگاه ویژه قرار گیرد.

کارگران معادن شهرستان طبس به وضعیت حقوق خود اعتراض داشتند که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جمع حدود 50 نفر به میزبانی خانه کارگر تشکیلات طبس حضور یافت و درددل‌های آنها را شنید.

وی با مشورت نیروهای کارگری معادن زغالسنگ؛ مصوباتی اتخاذ و به اجرایی شدن آنها تاکید کرد تا وضعیت حقوق و مزایای این قشر پرتلاش بهبود یابد و مدیرعامل شرکت زغالسنگ پروده طبس نسبت به اجرای مصوبات در بازه زمانی تعیین شده قول مساعد داد.

" بشرویه" به عنوان قطب کشاورزی خراسان جنوبی مورد توجه‌ ویژه مدیران قرار گیرد

نصیرایی صبح امروز از مرکز ترویج خدمات کشاورزی دهستان علی جمال؛ مجتمع گلخانه ای و شرکت تعاونی اسلام؛ مزرعه پایلوت آبیاری زیرسطحی در شهرستان بشرویه بازدید و درباره مشکلات حوزه کشاورزی با حضور جعفری رئیس سازمان جهادکشاورزی استان خراسان جنوبی بحث و تبادل نظر کرد.

نماینده طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی بخش کشاورزی را محور اقتصادی کشور برشمرد و گفت: شهرستان بشرویه به عنوان قطب کشاورزی استان خراسان جنوبی باید مورد توجه‌ ویژه مدیران قرار گیرد.

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی افزود: تغییر رویه در مدیریت‌ها و به ویژه جهادکشاورزی استان و سفرهای شهرستانی و حضور میدانی و شنیدن درددل‌ها و مشکلات از زبان مردم و رسیدگی فوری به مطالبات موجب تقویت روحیه اعتماد و امید می‌شود.

نصیرایی موضوعاتی از جمله ادامه کار تمامی گلخانه‌داران و فعالان این حوزه در مجتمع گلخانه‌ای؛ تسریع در عملیات ساختمانی و اختصاص اعتبار برای احداث مرکز ترویج کشاورزی علی‌جمال و ارائه تسهیلات به صنایع جوارکشاورزی، نگهداری، فرآوری‌ و بسته‌بندی و ارائه تسهیلات برای توسعه آبیاری زیرسطحی را مورد تاکید قرار داد که مورد موافقت رئیس سازمان جهادکشاورزی استان خراسان جنوبی قرار گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید