249050

گزارش روزانه بورس 1 آذر/ رشد 2 هزار واحدی شاخص کل

دنیای معدن: بازار سهام آخرین روز کاری هفته را همانند روزهای اخیر، در شرایط رکودی ادامه داد به نحوی که اکثر سهام بازار در محدوده صفر تابلو معامله شدند.

به گزارش دنیای معدن، بازار سهام آخرین آخرین روز کاری هفته را همانند روز های اخیر، در شرایط رکودی ادامه داد به نحوی که اکثر سهام بازار در محدوده ی صفر تابلو معامله شدند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 2 هزار و 200 واحدی به 2 میلیون و 22 هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با رشدی 2700 واحدی به ارتفاع 706 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «نوری»، «وبملت» و «شپنا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «قصبا»، «آریا» و «وسپهر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «کترام»، «شستا» و «های وب» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کرومیت»، «فصبا» و «ثرود» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 1 آذر ماه 1402، مبلغ 4 هزار میلیارد و 100  میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 50 میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز 230 نماد در محدوده مثبت و 201 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 207 نماد در محدوده مثبت و 137 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

دیدگاهتان را بنویسید