249609

در دپارتمان ملی آموزش معدن نهبندان انجام شد:

برگزاری دوره رایگان آموزش ملی اپراتور لودر

دنیای معدن- دپارتمان ملی آموزش معدن نهبندان (وابسته به ایمیدرو) با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای، دوره رایگان آموزش ملی اپراتور لودر را برگزار کرد.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی ایمیدرو، دپارتمان ملی آموزش معدن نهبندان در راستای راهبردهای ایمیدرو مبنی بر تربیت نیروی تکنسین مهارتی برای معادن کشور و در عین حال، تکمیل دانش و مهارت های مرتبط با اپراتوری لودر و فعالیت های حوزه ماشین آلات سنگین راه سازی، دوره آموزش ملی اپراتور لودر را برگزار کرد.

این دوره آموزشی، با حضور ۴۰ نفر از مهارت آموزان استان های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و خراسان شمالی از 18 آذر تا 23 آذر در محل دپارتمان ملی آموزش معدن نهبندان حال برگزاری است.

مهارت آموزان در این دوره آموزشی، با انواع روغن های صنعتی، تجهیزات لودر و سیستم های آن و همچنین آشنایی با نحوه سرویس و نگهداری دوره ای این حوزه آشنا می شوند.

بنا به این گزارش، ایمیدرو همزمان با برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای تربیت تکنسین، طرح توانمندسازی فارغ التحصیلان بخش معدن و صنایع معدنی (فاجد) را با هدف تامین نیروی تحصیلکرده جوان دانشگاهی مورد نیاز شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی، در حال اجرا دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید