238021

واگذاری ۴۵ محدوده اکتشافی و معدنی به سرمایه گذاران در کردستان

دنیای معدن-معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: این اداره کل به زودی ۴۵ محدوده اکتشافی و معدنی در کردستان را به سرمایه گذاران واگذار می کند.

به گزارش دنیای معدن، مهدی سیفی باغی خانی گفت: با توجه به برنامه زمانبندی ابلاغی کشور، مجوز عملیات اکتشافات و بهره برداری تعدادی از محدوده های اکتشافی و معدنی از طریق مزایده عمومی به دارندگان توان فنی و مالی لازم واگذار می شود.

او افزود: ۴۵ معدن و محدوده معدنی از طریق سامانه www.setadiran.ir برای مزایده اعلام شده که ۳۳ فقره آن در حوزه پروانه بهره برداری، ۱۲ فقره در حوزه گواهی کشف، ۱۰ فقره در حوزه محدوده پروانه اکتشاف و ۳ فقره نیز در حوزه درخواست اکتشاف بوده و به متقاضیان واجد شرایط واگذار می شود.

معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد: این معادن و محدوده معدنی در نقاط مختلف استان پراکنده است.

سیفی باغی خانی ادامه داد: مواد معدنی این معادن شامل تمامی گروه ها از جمله شن و ماسه، سنگ لاشه، سنگ آهک و گج، خاک های صنعتی، سنگ های تزئینی و مواد معدنی فلزی است.

او یادآور شد: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات، دریافت اسناد و لیست موضوع مزایده از تاریخ ۳۰ مهر ماه جاری به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) به آدرس www.setadiran.ir مراجعه و در صورت تغییر زمانبندی مزایده مراتب متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید