248598

در پاسخ به تذکری

ذوالنور: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در گزارش کمیسیون تلفیق گنجانده شود

دنیای معدن: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکری گفت: لازم است هرچه سریع‌تر اعضای کمیسیون تلفیق و خدمت‌گزاران دولتی در خصوص همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به جمع‌بندی رسیده و نتیجه را در گزارش کمیسیون تلفیق برای بررسی در صحن بگنجانند.

به گزارش دنیای معدن از ایسنا، جبار کوچکی‌نژاد در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری و تامین اجتماعی موضوع مهمی است. لازم است که رسیدگی به این موضوع به کمیسیون تلفیق واگذار شود و قبل از آنکه کار کمیسیون تلفیق به اتمام برسد، این موضوع در صحن کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد و دولت نیز اگر نظری دارد در صحن کمیسیون مطرح کند و در نهایت آنچه مبنا قرار گیرد که به تصویب صحن مجلس شورای اسلامی می‌رسد. هرچه که مجلس تصمیم بگیرد الزام آور است.

مجتبی ذوالنور که اداره جلسه مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر بیان کرد: این موضوع به کمیسیون تلفیق ارجاع شد و بنده از رئیس کمیسیون تلفیق و اعضای این کمیسیون و خدمت‌گزاران دولت انقلابی انتظار داریم با توجه به مشکلات فراوان بازنشستگان هرچه سریع‌تر این موضوع را تعیین تکلیف کرده و در گزارش کمیسیون تلفیق بگنجانند تا برای حل مشکل بازنشستگان در صحن مجلس تصمیم‌گیری شده و مساله آنان مرتفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید