234252

بلوغ مدرن ترین خط تولید آلومینیوم کشور در اوج دوران تحریم رقم خورد؛

اقدامات پنجگانه برای تامین زیرساخت های سالکو با راهبری ایمیدرو

دنیای معدن: تامین و تکمیل زیرساخت های شرکت آلومینیوم جنوب(سالکو) در اوج تحریم ها، با راهبری ایمیدرو عملیاتی شده و شرایط برای تولید حداکثری مجتمع در حال فراهم شدن است.

به گزارش دنیای معدن به نقل از ایمیدرو، ایمیدرو در راستای ارتقای زیرساخت‌های شرکت آلومینیوم جنوب با استفاده از ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی لامرد به عنوان بازوی اجرایی خود، اقدام به پیاده سازی برنامه های توسعه ای در زیربناهای مدرن ترین خط تولید آلومینیوم کشور کرده است.

در این میان تامین پایدار برق، آب، گاز از یک سو و همچنین توسعه راه سازی و امور گمرکی در سالکو، شرایط را برای افزایش تولید و صادرات این شرکت مهیا کرده است.

برق

در حوزه برق رسانی، احداث 17 کیلومتر شبکه برق فشار متوسط 2 مداره 20 کیلوولت جهت تامین برق دوران ساخت سالکو، خرید و تامین چهار مگاوات دیماند برق به منظور تامین برق دوران ساخت و خرید شش مگاوات دیماند برق جهت انجام عملیات پیش راه اندازی مجتمع سالکو عملیاتی شد.

همچنین تخصیص زمین به منظور احداث 700 متر شبکه برق 230 کیلوولت از جمله اقدامات منطقه ویژه اقتصادی لامرد به عنوان مجموعه تحت پوشش ایمیدرو در حمایت از سالکو است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید