226801

مهندس انصاری، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت نیروهای بومی و بازار شهر لامرد در اولویت پیمانکاران

دنیای معدن: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد که در جمع پیمانکاران پروژه های منطقه ویژه اقتصادی لامرد سخن می‌گفت، استفاده و بهره گیری از ظرفیت نیروهای بومی و بازار شهر لامرد را خواستار شد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، مهندس انصاری مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به منظور تسریع در پیشرفت روند پروژه ها، نشست مشترکی با پیمانکاران و عوامل اجرایی پروژه سیل بند های جنوبی و شمالی برگزار کرد. وی با اشاره به اعتبارات ۲۰ هزار میلیارد ریالی پروژه های در دست اقدام افزود: با توجه به منابع موجود انتظار داریم که پیمانکاران پروژه ها به تسریع در انجام آن اهتمام ویژه داشته باشند.انصاری با اشاره به گذشته درخشان مردم نجیب لامرد در خدمت به نظام و انقلاب، از پیمانکاران منطقه، خواستار تعامل و همراهی با مردم و ظرفیت های بازار لامرد شد.

مهندس انصاری با اشاره به تامین اعتبار پروژه های زیرساختی در دست اقدام به پیمانکاران اطمینان داد در بحث پرداخت ها جای نگرانی وجود ندارد و افزود: ما باید با یک زبان مشترک صحبت کنیم، زبان مشترک برنامه زمان بندی است. وقتی کاری را می توانیم امروز انجام دهیم چرا طی ۶ ماه انجام دهیم.

قابل ذکر است پروژه سیل‌بند جنوبی و شمالی به مبلغ ۱۷۶۰ میلیارد ریال به طول ۲۲ کیلومتر و طی ۲۴ ماه به بهره‌برداری می رسد.

 

دیدگاه تان را بنویسید