224852

سلول احیای صنایع آلومینیوم جنوب با حضور نایب رئیس مجلس وارد مدار تولید شد

دنیای معدن - سلول احیای شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی وارد مدار تولید شد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، موسوی نماینده مردم شهرستان های لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و جمعی دیگر از مسئولان ارشد کشوری، استانی و محلی سلول احیا شماره 200 مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدارتولید شد.

نیکزاد در بازدید خود از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در جریان آخرین وضعیت تولید در بزرگ ترین و مدرن ترین کارخانه آلومینیوم کشور قرار گرفت و با تقدیر از تلاش های مدیریت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، اشتغال زایی یک هزار و 700 نفر از جوانان متخصص در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب را یک دستاورد بسیار مهم و ارزشمند برای این کارخانه بزرگ برشمرد.

نیکزاد خبر داد: از هفته آینده قیر رایگان در اختیار دستگاه های اجرایی قرار می گیردنیکزاد: روند بازسازی واحدهای مسکونی منطقه زلزله زده کوهرنگ تسریع می شودنیکزاد:باید قدر تلاش های شبانه روزی ناجا را دانست

درجریان این بازدید همچنین زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب نیز طی سخنانی آخرین وضعیت تولید و میزان اشتغال زایی در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ارائه کرد و گفت: 90 درصد از نیروهای مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بومی هستند.

وی افزود: مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگ ترین و مدرن ترین مجتمع صنایع آلومینیوم کشور با اعتباری بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان طی 4 سال اجرایی و به بهره برداری رسیده و اکنون 1770 نفر در آن مشغول به فعالیت هستند.

زحمتکش اضافه کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته و رسیدن مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به توان اسمی خود و ظرفیت تولید 300 هزار تن شمش آلومینیوم، این تعداد به اشتغال 2 هزار نفر می انجامد که طی 2 ماه آینده اجرایی خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید