224596

رای مشتریان به سبد «آلومینیوم المهدی» برگشت

دنیای معدن: در هفته منتهی به ۲۸ آبان ماه، آلومینیوم المهدی با میزان عرضه بیش از ۲ هزار تن انواع شمش گام به معاملات بورس کالا گذاشت.

به گزارش دنیای معدن، یک اتفاق جالب در فروش محصولات آلومینیوم المهدی در بورس کالا رخ داده که شگفتانه فروش های این شرکت را دو چندان کرد و باید از شرکت پرسید که ماجرای یک هفته بدون مشتری و یک هفته همان عرضه ها کاملا توسط مشتریان آلومینیوم المهدی، جارو می شود!

این شرکت با عرضه دو کالا «شمش ۹۹.۲۵» و «شمش ۹۹.۱» گام به معاملات بورس کالا گذاشت و تمام سبد این شرکت، فروخته شد و دیگر خبری از بی اعتنایی مشتریان نسبت به خرید ها نبود.

در هفته منتهی به ۲۸ آبان ماه، آلومینیوم المهدی با میزان عرضه بیش از ۲ هزار تن انواع شمش گام به معاملات بورس کالا گذاشت.

«شمش ۹۹.۲۵»

آلومینیوم المهدی با عرضه یک هزارتن از «شمش ۹۹.۲۵» گام به رینگ معاملات گذاشت و تمام این عرضه را در یک نوبت به فروش رساند تا بتواند ۶۱ میلیارد و ۷۸۴ میلیون تومان از این کالا بدست آورد.

«شمش ۹۹.۱»

در ادامه ماجرای این هفته آلومینیوم المهدی می توان به عرضه دیگر یک هزارتنی «شمش ۹۹.۱» نیز اشاره داشت که در یک نوبت ۱۰۰ تن به صورت نقد و در دو نوبت دیگر ۹۰۰ از این کالا به صورت نقدی (مچینگ) به فروش رفت تا ۶۱ میلیارد و ۵۲۷ میلیون تومان از این معامله عاید شرکت شد.بورس نیوز

 

دیدگاه تان را بنویسید