کدخبر: 221942 ارسال به دیگران پرینت

آلومینیوم المهدی کاهشی شد!

دنیای معدن: درحالی که سطح خرید شمش از این آلومینیوم فروش در سطح معقولی قرار داشت اما؛ در این هفته، حجم اندک ۱۵۰ تنی برای این شرکت به ثبت رسید.

به گزارش دنیای معدن، آلومینیوم المهدی در هفته ای که بازار نقره ای تنها یک رز تعطیل بود، مشتریان به استقبال تعطیلات رفت بودند خبری از خرید های به مانند هفته گذشته، نبود!

در هفته گذشته میزان معاملات و خرید مشتریان به سطح ۵۲۵ تن سبد کالای این شرکت رسیده بود اما؛ در این هفته تنها می توان ۱۵۰ تن معامله را در خروجی این شرکت یافت.

ارزش معاملات هفته منتهی به ۱۶ مهرماه آلومینیوم المهدی به ۱۰ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید که نسبت به هفته گذشته، ۲۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کاهش درآمد را می توان در آمار ها مشاهده کرد.

در معاملات هفته منتهی به ۱۶ مهرماه آلومینیوم المهدی با میزان عرضه یک هزار و ۵۰۰ تنی «شمش ۱۰۰۰P-۹۹» رهسپار بورس کالا شد که در کمال تعجب مشتری برای این کالا پیش قدم نشد و مقابل میزان معاملات صفر درج شد.

از سوی دیگر، دیگر محصول این کارخانه یعنی «شمش ۹۹.۲۵» نیز با ۵۰۰ تن عرضه همراه شد که در نوبت مجموعاً ۱۵۰ تن از توسط مشتریان ثبت سفارش و به معامله منتج شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید