217095

همزمان با ۱۰ مرداد چهارمین سالگرد افتتاح کارخانه گندله سازی :

بازدید مدیرعامل فولاد سنگان از واحدهای مختلف شرکت

دنیای معدن -با فرارسیدن 10 مرداد ، چهارمین سالگرد افتتاح کارخانه گندله سازی ، مدیرعامل فولاد سنگان با حضور در جمع کارکنان واحدهای مختلف شرکت ضمن تبریک، از زحمات کارکنان این شرکت تقدیر نمود.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان، همزمان با فرارسیدن چهارمین سالگرد افتتاح کارخانه گندله سازی این شرکت، امرایی در دیدار با کارکنان افزود: با همت و تلاش بی وقفه شما تلاشگران عرصه صنعت، این شرکت از ابتدای راه اندازی تاکنون 11 میلیون تن گندله در راستای حمایت از تولید و تامین پایدار مواد اولیه صنعت فولاد تولید نموده که خوشبختانه آمارها نشان از رشد 65 درصدی تولید گندله در سه ماهه نخست سال جاری، نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.
وی افزود : بی شک اگر مشکلات ناشی از قطعی برق در تیرماه، گریبان گیر صنعت فولاد و شرکت فولاد سنگان نشده بود، با غیرت، انسجام و همتی که از شما همکاران سراغ دارم، شاهد تحقق رکورد های تولید و افزایش رشد تولید گندله در عسلویه شرق کشور می بودیم.
امرایی با اعلام اینکه سرمایه های ارزشمند این شرکت، کارگران و کارکنان متخصص هستند، افزود:
ما سرمایه ای ارزشمندتر از شما کارکنان نداریم و تمام تلاش ما در این مدت، افزایش سطح رفاهیات شما بوده و انشالله در روزهای آینده شاهد رونمایی از طرح های رفاهی ویژه خانواده بزرگ فولاد سنگان خواهیم بود.
مدیرعامل فولاد سنگان با اشاره به خدمات فولاد سنگان در عمل به مسئولیت های اجتماعی گفت: عمل به مسئولیت های اجتماعی جز لاینفک این شرکت و از ارکان اساسی در توسعه پایدار منطقه است و انشالله شاهد اقداماتی ارزشمند با رویکرد بهداشت و درمان و زیرساخت ها با مشارکت فعال فولاد سنگان در منطقه خواهیم بود.
امرایی در پایان خاطر نشان کرد:
انشالله با روی کارآمدن دولت جدید و نگاه ویژه به حوزه صنعت و معدن و تاثیر آن بر توسعه و پیشرفت کشور، شاهد عینیت بخشی به فرامین رهبر معظم انقلاب در راستای گام دوم انقلاب، تحقق اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از خام فروشی و تقویت حوزه صنعت کشور، همراه با ارزآوری و جایگزینی معدن بجای نفت در کشور باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید