238441

درخشش ستاره استقلال چشم ساپینتو را گرفت

دنیای معدن: مصدومیت پیمان بابایی موجب شد تا ساپینتو در بازی با با هوادار به امیرارسلان مطهری بازی دهد و این بازیکن اتفاقا نمایش خوبی در ترکیب آبی‌ها داشت و پایه گذار تک گل تیمش بود.

به گزارش دنیای معدن، حالا سرمربی تیم استقلال مانده در بازی با نساجی به کدام یک از این دو مهاجم بازی دهد. پیمان بابایی شرایط بازی پیدا کرده و بر خلاف تصور می‌تواند در بازی با نساجی به میدان بیاید. او در تمرین ریکاوری بعد از بازی با هوادار با لباس شخصی حاضر شده بود و به نظر می رسید چند روزی باید استراحت کند اما ۲۴ ساعت بعد گروه پزشکی تیم استقلال اعلام کرد این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در بازی با نساجی نخواهد داشت. از سویی امیرارسلان مطهری همان طور که اشاره شد در مصاف با هوادار نمایش خوبی داشت و به واسطه این نمایش شایسته بازی در ترکیب استقلال در برابر نساجی است. باید منتظر ماند و دید که اینبار انتخاب ساپینتو کدام مهاجم خواهد بود.

این اتفاق پیش‌تر هم در استقلال رخ داده بود. در مقطعی عارف غلامی از حضور در تمرین استقلال از سوی باشگاه محروم شده بود و به جای او محمد حسین مرادمند در دیدار با فولاد بازی کرد اما در بازگشت دوباره عارف غلامی، محمد حسین مرادمند از ترکیب تیم خارج شد. اگر ساپینتو بخواهد بر اساس این عادت رفتار کند پیمان بابایی در بازی با نساجی به ترکیب تیم بر می گردد.

 

دیدگاه تان را بنویسید