237286

عجیب اما واقعی ؛ افشاگری یک پرسپولیسی از پشت پرده عجیب ترین اتفاق در لیگ یک

دنیای معدن: محسن بنگر ستاره سابق پرسپولیس و سرمربی فعلی باشگاه امید وحدت خراسان در مصاحبه با برنامه فوتبال یک ، از یک اتفاق عجیب در لیگ یک برداشت .

به گزارش دنیای معدن: درحالی‌که تنها چند روز از واگذاری امتیاز تیم فوتبال تازه سقوط‌کرده شهرخودروی خراسان به امید وحدت خراسان می‌گذرد، محسن بنگر به‌عنوان سرمربی جدید این تیم برای فصل پیش‌رو در رقابت‌های لیگ دسته‌اول انتخاب شد و کار خود را در این تیم آغاز کرد .

بدین ترتیب، بنگر که مدت کوتاهی در تیم‌های پارس‌جنوبی جم و شهرداری نوشهر به‌عنوان مربی و سرمربی فعالیت می‌کرد سکان تیم تازه‌تاسیس امید وحدت خراسان را برعهده گرفت.

سی‌ام مردادماه بود که امتیاز شهرخودرو رسماً به امید وحدت واگذار شد تا نماینده فوتبال خراسان کماکان در فوتبال و لیگ دسته‌اول بماند؛ شهرخودرو که فصل پیش یکی از بدترین دوران باشگاه‌های تاریخ لیگ‌برتر را پشت‌سر گذاشت، به‌دلیل مشکلات و بدهی‌های مالی نتوانست به روند موفق چندساله‌اش ادامه دهد و امید وحدت با هدایت محسن بنگر برای صعود به لیگ‌برتر تلاش خواهد کرد.

محسن بنگر ستاره سابق پرسپولیس و سرمربی فعلی باشگاه امید وحدت خراسان در مصاحبه با برنامه فوتبال یک ، از یک اتفاق عجیب در این تیم مشهدی پرده برداشت . او در پاسخ به سوال مجتبی پور بخش مجری برنامه فوتبال یک درباره بازی دادن یه یک بازیکن که برای حضورش در ترکیب پول خرج کرده بود گفت :

در بازی اول پدر یکی از بازیکنان بازی را در استادیوم تماشا کرد . او وقتی دید که پسرش در ترکیب تیم نیست قهر کرد و اعلام کرد که دیگر به باشگاه پول نمی دهد . مسئولان تیم مجبور شدند که پیراهن یکی از بازیکنان را به پسر این آقا بدهند تا او به زمین مسابقه رفته و 45 دقیقه بازی کند .

 

دیدگاه تان را بنویسید