234239

پیغام ستاره لیگ برتری به باشگاه پرسپولیس؛ صبر کنید تا با خودم مذاکره کنید!

دنیای معدن- پرسپولیس و دو باشگاه استقلال تهران و سپاهان اصفهان این روزها برای خرید ستاره فصل گذشته گل گهر سیرجان رقابت می کنند. سعید صادقی وینگر گل‌گهر و آقای پاس گل لیگ که با تیم ملی راهی قطر شده حالا مورد توجه سه باشگاه لیگ برتری قرار گرفته‌ است.

به گزارش دنیای معدن، این بازیکن تکنیکی و سرعتی جدا از پرسپولیس از دو غول دیگر فوتبال ایران پیشنهاد دارد و مدیربرنامه هایش نیز مشغول مذاکره است.

درباره آقای پاس گل لیگ روایتهای مختلفی شنیده می‌شود اما آخرین خبر حکایت از مذاکرات جدی مدیربرنامه هایش با مدیران باشگاه پرسپولیس دارد.

سعید صادقی که بالاخره پس از چند سال درخشش در لیگ برتر مزد زحماتش را گرفت و از سوی دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد از قطر به مدیران باشگاه پرسپولیس پیغام داده است:

” صبر کنید اردوی تیم ملی تمام شود و از قطر برگردم تا با خودم به صورت مستقیم و رودررو صحبت کنیم.”

شنیدیم این پیغام ستاره لیگ بیست و یکم دو دلیل مهم دارد؛

۱- سعید صادقی دو پیشنهاد خوب دیگر هم از استقلال و سپاهان اصفهان دارد که از لحاظ مالی هم فوق العاده است. این وینگر سرعتی و تکنیکی می خواهد با رقمی مناسب و بالا سرخپوش شود و براین اساس باید خودش با مدیران پرسپولیس رودررو مذاکره کرده و چک و چانه های لازم را بزند.

۲- در سال منتهی به جام جهانی سعید صادقی تازه ملی پوش شده می خواهد از فیکس بودن خود در پرسپولیس مطمئن شود که درخواستی طبیعی است. به نظر می رسد آقای پاس گل لیگ برتر قصد دارد خودش ملاقاتی هم با یحیی گل محمدی داشته باشد تا مطمئن شود در پرسپولیس آن هم در حالی که با سختی فراوان ملی پوش شده مطمئن شود. سعید صادقی نمی خواهد با نیمکت نشینی در پرسپولیس پیراهن تیم ملی را که با زحمت فراوان و پس از چند سال درخشش در لیگ برتر به دست آورده به راحتی از دست بدهد. به نظر می رسد پیغام جدید این وینگر ملی پوش برای حضور و مذاکره مستقیم خودش با پرسپولیسی ها نیز در همین راستا باشد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید