233367

دوئل استقلال و پرسپولیس برای جذب این ستاره

دنیای معدن- سعید صادقی بازیکنی که گل‌محمدی اعتقاد دارد مخلوطی از علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی است از هردو باشگاه پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارد.

به گزارش دنیای معدن، سعید صادقی بهترین پاسور لیگ برتر از همین حالا مورد توجه دو ابرقدرت فوتبال ایران قرار گرفته است.

فرهاد مجیدی فصل گذشته نیز خواستار استخدام سعید صادقی شد و این بازیکن تا یک قدمی تیم استقلال نیز رفت اما درنهایت تصمیم گرفت در گل گهر سیرجان بماند و زیر نظر امیر قلعه‌نویی بازی کند.

یحیی گل محمدی اما بسیار به شاگرد قدیمی‌اش اعتقاد و باور دارد. سرمربی پرسپولیس که خودش سعید صادقی را به پدیده مشهد برد و در این تیم نام او را بر سر زبان‌ها انداخت معتقد است؛ سعید صادقی مخلوطی از علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی است. حرفی که شاید پربیراه هم نباشد. سعید صادقی یک هافبک شوتزن و تکنیکی که از شم گلزنی خوبی نیز برخوردار است. او درسمت چپ و راست به عنوان وینگر بازی می‌کند و سبک بازی اش بی شباهت به علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی نیست. همچنین سرعت و قدرت دریبل زنی سعید صادقی شبیه مهدی ترابی است و بعضا به نظر می‌رسد او سریع تر از ستاره پرسپولیس نیز باشد.

در مورد سعید صادقی شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه این بازیکن در دوران کودکی و نوجوانی به تیم استقلال و رنگ آبی علاقه داشته و خودش تمایل دارد در آینده به این تیم ملحق شود. البته بازیکنان بسیاری را سراغ داریم که پس از حرفه ای شدن چشم به روی علاقه دوران کودکی و نوجوانی بسته و راهی تیم رقیب شده اند و سعید صادقی هم حالا شاید تصمیم دیگری بگیرد.

هرچند دراین میان علاقه امیر قلعه‌نویی به این هافبک انرژیک نیز می‌تواند درآینده حرفه ای سعید صادقی تأثیرگذار باشد. شاید سعید صادقی همچون تابستان سال گذشته بار دیگر قید پیشنهادات وسوسه انگیز آبی و قرمز را زده و به تیمی‌ملحق شود که سرمربی آن امیر قلعه‌نویی باشد!

 

دیدگاه تان را بنویسید