232993

دست رد سرمربی استقلال به سینه ستاره سپاهان

دنیای معدن- پس از این که گفته شد ستاره سابق ذوب‌آهن به استقلال خواهد پیوست، یک فایل صوتی منصوب به مجیدی منتشر شد که در آن می‌گوید امیر حسین کارگر از محمدرضا حسینی است.

به گزارش دنیای معدن، بدون شک بهترین بازیکن زردپوشان اصفهانی در تقابل با استقلال، محمدرضا حسینی وینگر راست تکنیکی و سرعتی این تیم بود.

حسینی بارها و بارها از سمت راست تیمش به زمین حریف نفوذ کرده و مدافعان آبی پوش را اذیت کرد. او یک پنالتی هم برای تیمش گرفت و ستاره تیمش در این دیدار بود.

حدود دو سال و نیم پیش بود که اخباری منتشر شد مبنی براینکه محمدرضا حسینی وینگر وقت ذوب آهن قرار است از این تیم به استقلال برود.

مذاکرات نیز انجام شد اما ظاهرا فرهاد مجیدی مخالف این نقل و انتقال بود. فرهاد مجیدی زمانی که در کادر فنی استقلال حضور داشت بارها از قابلیت بازیکنان جوان تیمش گفته بود. او مدعی بود جوانانی که در استقلال حضور دارند و فرصت بازی به آنها نمی‌رسد در سطح ستاره‌های لیگ برترهستند که آبی پوشان را از خریدهای میلیاردی بی‌نیاز می‌کند. حتی یک فایل صوتی منصوب به مجیدی منتشر شد که در آن می‌گوید امیر حسین کارگر از محمدرضا حسینی بازیکن فصل قبل ذوب آهن که از تمام تیم‌های بالانشین لیگ برتر از جمله استقلال پیشنهاد داشت هم بهتر است!

این در حالی بود که امیرحسین کارگر مدافع راست بود و محمدرضا حسینی وینگر و هافبک راست! با این وجود مخالفت مجیدی باعث شد محمدرضا حسینی راهی دیگر تیم اصفهانی شده و عضو تیم سپاهان شود.

امیرحسین کارگر هم از استقلال به گل گهر سیرجان پیوست و کسی هم آخرین بازی او در لیگ برتر را به خاطر نمی‌آورد!

 

دیدگاه تان را بنویسید