231775

ترکیب احتمالی استقلال در مصاف با پیکان/ تغییرات مهم فرهاد نسبت به بازی دربی

دنیای معدن- شاگردان فرهاد مجیدی امشب در نخستین بازی رسمی خود در سال جدید از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران میزبان پیکانی‌ها هستند.

به گزارش دنیای معدن –صدرنشین ۵۵ امتیازی لیگ امشب درحالی به مصاف پیکان می‌رود که هنوز هیچ شکستی در کارنامه این فصل آبی‌ها دیده نمی‌شود. تیم مجیدی در صورت برتری در این دیدار علاوه بر رکور شکست‌ناپذیری خود در لیگ برتر با توجه به تساوی روز گذشته پرسپولیس فاصله خود را با تیم دوم جدول به ۸ امتیاز رسانده و با این اختلاف گام بلندی به سوی قهرمانی برخواهند داشت.

در طرف دیگر پیکانی‌های ۳۲ امتیازی که در جام حذفی حریف سرسختی برای آبی‌ها بودند، درصورت پیروزی در این دیدار به جمع پنج تیم برتر لیگ اضافه می‌شوند، به همین دلیل انگیزه‌های زیادی برای این بازی دارند.

در بازی امشب  مطابق معمول اکثر دیدارهای این فصل، حسین حسینی که امسال عملکرد خیره کننده‌ای داشته، با تصمیم فرهاد مجیدی در درون دروازه آبی‌پوشان پایتخت قرار بگیرد. در خط دفاعی رافائل داسیلوا با نمایش‌های رضایت‌بخش خود احتمالاً در کنار عارف غلامی و دانشگر به میدان خواهد رفت.

مهدی مهدی‌پور، زبیر نیک‌نفس و حسین زاده به احتمال فراوان کمربندی میانی استقلال را تشکیل خواهند داد. در سمت راست احتمالاً صالح حردانی مهره ترجیحی فرهاد نسبت به وریا غفوری باشد و جعفر سلمانی هم در سمت چپ حضور خواهد داشت.

در خط حمله هم رودی ژستد بعداز گلزنی در دربی به ترکیب اصلی باز خواهد گشت تا زوج کوین یامگا زوج در فاز هجومی باشد.

ترکیب احتمالی استقلال برابر پیکان

حسین حسینی، رافائل داسیلوا، عارف غلامی، صالح حردانی، جعفر سلمانی، عزیزبک آمانوف، مهدی مهدی‌پور، زبیر نیک‌نفس، رودی ژستد، امیرحسین حسین‌زاده و کوین یامگا.

 

دیدگاه تان را بنویسید