231757

درویش: فکر می‌کردیم نتیجه در زمین رقم می‌خورد/ مگر می‌شود از گل‌محمدی حمایت نکنیم؟

دنیای معدن- مدیرعامل پرسپولیس گفت: فکر می‌کردیم نتیجه فوتبال در زمین مشخص می‌شود. امروز می‌بینیم که اینطور نیست و نتیجه جای دیگری رقم می‌خورد.

به گزارش دنیای معدن-  رضا درویش پس از توقف پرسپولیس مقابل تیم هوادار اظهار داشت: صحنه‌های بازی را دیدید. روزی کشورهای عربی را تقبیح می‌کردیم و می‌گفتیم ضدفوتبال بازی می‌کنند. از دقیقه یک بازی دیدید که هر سه، چهار دقیقه به بهانه‌های مختلف بازی را متوقف می‌کردند، اما سه دقیقه بیشتر وقت اضافه نگرفتند. بیننده عادلی اگر هست بیاید این وقت را محاسبه کند. ببینند آیا دو برابر این زمان، وقت تلف شده داشت یا نه؟

وی افزود: متاسفانه بنا است تصمیم‌گیری جای دیگری شود. روزی گفتم فکر می‌کنیم نتیجه فوتبال در زمین مشخص می‌شود. امروز می‌بینیم که اینطور نیست و نتیجه جای دیگری رقم می‌خورد. یک بار زمان نیمه اول همین بازی را بگیرند اگر بیشتر از سه دقیقه نبود هیچ وقت هیچکسی از پرسپولیس مصاحبه نخواهد کرد.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با این تساوی، همچنان امیدوار به قهرمانی است، خاطرنشان کرد: بله، تا روز آخر امیدواریم ولی به شرطی که تکلیف در زمین فوتبال روشن شود و بازیکنان نتایج را مشخص کنند. بازیکنان تیم حریف به بهانه‌های مختلف خودشان را زمین زدند. گاهی اوقات روی بازیکن تیم ما خطا شد، اما بازیکن حریف زمین خورد. با هر برخوردی به زمین می‌افتادند. توپ در زمین ما بود بازیکن حریف در زمین خودشان زمین می‌خورد.

وی در خصوص اینکه آیا حمایت از یحیی گل‌محمدی ادامه دارد، اظهار داشت: چرا حمایت نکنیم؟ وقتی یک مربی بهترین مربی ایران و آسیا است مگر می‌شود از او حمایت نکنیم؟

درویش در مورد داوری مسابقه گفت: یک بار، دو بار می‌گوییم اشتباه است، اما اساساً انگار نتایج ما با داوری اشتباه باید رقم بخورد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه تان را بنویسید