224986

سورپرایزهای فرهاد مجیدی برای دیدار با قلعه نویی ؛ ترکیب استقلال مشخص شد

دنیای معدن- استقلال در مصاف هفته ششم لیگ برتر امروز میهمان تیم گل گهر سیرجان خواهد بود.

به گزارش دنیای معدن، در بازی هفته ششم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز تیم استقلال تهران میهمان تیم گل گهر سیرجان خواهد بود.

استقلال درحالی به این مسابقه پا می‌گذارد که در بازی گذشته مقابل نساجی مازندران به تساوی بدون گل در ورزشگاه آزادی رضایت داد؛ همانند بازی پیش از فیفادی با فجرسپاسی در شیراز.

گل گهر سیرجان به عنوان حریف امروز تیم استقلال در پنج بازی گذشته دو پیروزی و سه تساوی داشته و با کسب ۹ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد.

استقلال طی سه بازی اخیر مقابل گل گهر سیرجان به پیروزی دست پیدا کرده و همینطور طی پنج بازی با این تیم تنها یک مرتبه شکست خورده است. فرهاد مجیدی آمار مناسبی برابر قلعه نویی دارد و او طی‌ چهار مصاف با سرمربی گذشته‌اش شکستی را تجربه نکرده است.

استقلال در بازی امروز به دلیل سرماخوردگی روزبه چشمی و محمدحسین مرادمند را در اختیار ندارد، سبحان خاقانی با اعلام فرهاد مجیدی از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شده و همچنین رشید مظاهری و بابک مرادی هم در لیست مسافران سیرجان غایب هستند.

فرهاد مجیدی در بازی مقابل نساجی به سنگربان جوان تیمش اعتماد کرد و علیرضا رضایی ۲۱ ساله برای نخستین بار در رقابت با سیدحسین حسینی و محمدرشید مظاهری درون دروازه قرار گرفت. با توجه به عملکرد رضایی در مسابقه گذشته به نظر می‌رسد او برای دومین بار در مسابقه امروز در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

در غیاب مرادمند که یکی از مهره‌های ثابت ترکیب سه دفاعه مجیدی است، عارف آغاسی برای اولین بار در فصل جاری فرصت دارد که در ترکیب اصلی جای بگیرد و کنار سیاوش یزدانی و محمد دانشگر حضور داشته باشد.

وریا غفوری(کاپیتان) و جعفر سلمانی دو بال چپ و راست خط میانی خواهند بود که با حضور مهدی مهدی پور و آرش رضاوند تکمیل می‌شود. با حضور چهار هافبک در ترکیب، سه مهاجم مدنظر مجیدی به احتمال زیاد رودی ژستد، کوین یامگا و امین قاسمی نژاد خواهند بود که در مسابقه قبلی هم کنار یکدیگر حضور داشتند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برای رویارویی با گل گهر سیرجان به شرح زیر است:

علیرضا رضایی، عارف آغاسی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، وریا غفوری، رودی ژستد، کوین یامگا و امین قاسمی نژاد

 

دیدگاه تان را بنویسید