224185

مهاجم سابق استقلال باید جریمه غیبت هایش را بدهد

دنیای معدن- شیخ دیاباته در بخش قابل‌ملاحظه‌ای از زمان برگزاری فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر رابطه خوبی با استقلالی‌ها نداشت. این بازیکنان از همان هفته‌های ابتدایی با محمود فکری دچار مشکل شد و کاملاً مشخص بود تمایل چندانی برای همکاری با یکدیگر ندارند.

به گزارش دنیای معدن، بلافاصله پس از برگزاری جدال نهایی جام حذفی، دیاباته از ایران رفت ولی هنوز مطالبات خود را دریافت نکرده بود و همین مسئله می‌توانست استقلال را به یک دردسر جدید بیندازد چون کاملاً مشخص بود این مهاجم در صورت عدم دریافت پولش سراغ کمیته انضباطی فیفا خواهد رفت و دقیقاً همین کار را نیز انجام داد. 

استقلالی‌ها تأکید دارند حالا که کار به شکایت کشیده شده باید از هر اقدام قانونی برای حفظ منافع باشگاه استفاده کرد و یکی از مواردی که به طور جدی باید مورد رسیدگی قرار بگیرد، غیبت‌های غیرموجه شیخ دیاباته در طول برگزاری رقابت‌های فصل گذشته بوده است.

آنها تأکید دارند این بازیکن گاهی اوقات هنگامی که برای مرخصی از ایران خارج می‌شد، سر موعد مقرر باز نمی‌گشت و غیبت‌های غیرموجه قابل ملاحظه‌ای داشته است که طرف ایرانی نباید بابت چنین ایامی به او دستمزد بدهد؛ بنابراین باید براساس یک ضریب کاملاً مشخص، قسمتی از مطالبات این بازیکن به دلیل عدم حضورش در تمرینات و مسابقات استقلال تحت عنوان جریمه از میزان طلبی که دارد، کاسته شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید