224166

توضیحات باشگاه پرسپولیس در مورد واریز مطالبات کالدرون و جذب بازیکنان تاجیکستانی

دنیای معدن- مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را پیرامون پرداخت مطالبات کالدرون ارائه کرد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از خبرگزاری میزان، مصطفی لشگری درباره وضعیت پرسپولیس اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*از یک ماه قبل و پیش از اطلاعیه فدراسیون پزشکی ورزشی بنا داشتیم نامه‌ای را به فدراسیون و سازمان لیگ ارسال و اعلام آمادگی کنیم که تماشاگران در تمرینات و بازی‌های ما با رعایت پروتکل‌ها شرکت کنند. با اطلاعیه فدراسیون پزشکی ورزشی هم اعلام می‌کنیم همه گونه آمادگی را داریم که هوادارانمان در ورزشگاه حضور پیدا کنند. حتی آمادگی فروش مجازی بلیط را هم داریم.

*در این چند روز هواداران پرسپولیس خیلی نگران بودند ولی باید بدانند ارسال و انتقال پول به دلیل تحریم‌ها کمی زمانبر است. باشگاه پرسپولیس زمانی را از دست نداده اما چون انتقال پول به حساب کالدرون کمی سخت است منتظر باز شدن پنجره هستیم. کادر فنی تمایل دارد قرارداد این 2 بازیکن امضا شود و به محض باز شدن پنجره نقل و انتقالات قرارداد این 2 بازیکن بسته خواهد شد.

*هر زمان نامه فیفا به باشگاه ارسال شود جذب این ۲ بازیکن عملی خواهد شد. حتی اگر کادر فنی بازیکن دیگری بخواهد باشگاه مقدمات جذب او را فراهم خواهد کرد.

*آنقدر در اعلام زمان باز شدن پنجره بد قولی شده که نمی‌خواهیم زمان دقیقی به هواداران اعلام کنیم. هواداران نگران نباشند و آنها مطمئن باشند به محض باز شدن پنجره نقل و انتقالات بازیکنان جدید به تیم اضافه خواهند شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید