224115

ذوالفقارنسب: هیات مدیره پرسپولیس چهره‌های ورزشی و اقتصادی هستند

دنیای معدن- صحبت های جنحالی امروز بیژن ذوالفقار نسب را در ادامه می خوانید.

به گزارش دنیای معدن، بیژن ذوالفقارنسب روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: هر سالی که لیگ آغاز می‌شود، بسیاری از باشگاه‌ها کادر مدیریتی خود را تغییر می‌دهند که این اتفاق در ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس بیشتر از سایر تیم‌ها دیده می‌شود. این مساله در مواردی بازدارنده هم بوده چون تفکرات افراد با هم تفاوت دارد و این تغییرات موجب مشکلات و سردرگمی‌هایی می‌شود که در نهایت گریبان تیم و بازیکنان را می‌گیرد.

وی ادامه داد: مدیریت فعلی ورزرش کشور در تلاش است تا با کمترین اشتباه ممکن این مساله را سروسامان دهد تا دیگر شاهد اتفاقات گذشته نباشیم. وزیر ورزش می‌خواهد با بهترین تصمیم و با کمترین اشتباه، افراد متخصص و متبحر را انتخاب کند تا جدا از مسائل مدیریتی بتوانند آورده مالی هم برای باشگاه داشته باشند.

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: فوتبال ما متاسفانه براساس اصول و مسائل حرفه‌ای و استاندارد پیش نرفته  و با فوتبال روز دنیا خیلی فاصله دارد. همانطور که گفتم نمی‌خواهیم افرادی بیایند که خیلی زود شاهد تغییرات دوباره آنها باشیم زیرا هم حاشیه‌ها زیاد می‌شود و هم فوتبال و هواداران ضرر می‌کنند.

ذوالفقارنسب افزود: چندی روز است که در وزارت ورزش جلساتی برگزار می‌شود و افراد مختلف برای هیات مدیره پرسپولیس، مورد بررسی قرار می‌گیرند. افراد مختلفی را مورد مطالعه قراردادیم و در بین این افراد، فوتبالی‌ها، ورزشی‌ها و حتی افراد خوشنام اقتصادی که با مدیریت خود بتوانند وضعیت مالی باشگاه‌ها را سروسامان دهند را نیز مد نظر داریم تا در نهایت بهترین انتخاب صورت گیرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید