223967

جریمه سنگین فرهاد برای سوتی حسینی

دنیای معدن- سیدحسین حسینی معمولا گل‌های عجیب زیاد میخورد و در شیراز هم با وجود جایگیری بد مدافعان استقلال، خیلی‌ها عقیده داشتند این دروازه‌بان می‌توانست واکنش بهتری داشته باشد.

به گزارش دنیای معدن، سیدحسین حسینی معمولا گل‌های عجیب زیاد میخورد و در شیراز هم با وجود جایگیری بد مدافعان استقلال، خیلی‌ها عقیده داشتند این دروازه‌بان می‌توانست واکنش بهتری داشته باشد اما در این مورد شنیدیم از بازی بعدی آبی‌ها در لیگ رشید مظاهری درون دروازه تیم قرار خواهد گرفت و حتی علیرضا رضایی دروازه‌بان جوان استقلال هم شانس دارد.

چند روز قبل صحبت از جدایی رشید از استقلال مطرح بود اما او دوست نداشت به فولاد برود و به پیشنهاد این تیم نه گفت آن هم در حالی که به نظر می‌رسید استقلالی‌ها بدشان نمی‌آمد او جدا شود.

تیم استقلال امسال سه دروازه‌بان دارد و با توجه به تعریف و تمجیدهای سرمربی استقلال از رضایی هیچ بعید نیست که او هم شانس بازی پیدا کند.

با این حال با توجه به اشتباه سید حسین حسینی روی گل دریافتی از تیم فجر سپاسی بنظر می‌رسد فرهاد مجیدی برای دیدار با نساجی از میان رشید مظاهری و علیرضا رضایی یک نفر را برای دیدار هفته پنجم انتخاب کند.

منبع: خبر انلاین

 

دیدگاه تان را بنویسید