کدخبر: 222178 ارسال به دیگران پرینت

برنامه صبحگاهی شبکه تهران حاضر به عذرخواهی نشد؛ مجیدی هم به جمع شاکیان اضافه شد

دنیای معدن- شکایت باشگاه استقلال از برنامه تلویزیونی ادامه خواهد داشت.

به گزارش دنیای معدن به نقل از میزان، پس از آن‌که مدیران باشگاه استقلال شب گذشته با انتشار اطلاعیه‌ای از اقدام حقوقی علیه مجری و تهیه کننده برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما خبر دادند تصور می‌شد عوامل این برنامه از مدیران استقلال دلجویی کنند تا مشکل حل و فصل شود.

اما صبح امروز مجریان این برنامه تاکید کردند هیچ تعمدی در کار نبوده و صرفا آنها با استقلال و پرسپولیس شوخی کرده‌اند! و در ادامه عنوان کردند نباید با رفتار‌های تند استقلال و پرسپولیس را به خط قرمز برنامه‌های ورزشی تبدیل کنیم، چون بالاخره این دو تیم متعلق به مردم هستند.

با انجام این صحبت‌ها از سوی مجریان برنامه صبحگاهی شبکه تهران، کادر فنی باشگاه استقلال به شدت عصبانی شدند تا حدی که فرزاد مجیدی به نزدیکانش گفته است قطعا از عوامل سازنده این برنامه شکایت خواهم کرد و تا آخر پای این موضوع می‌ایستم!

از سوی دیگر گفته می‌شود معاونت حقوقی باشگاه استقلال امروز از مجری و تهیه کننده این برنامه تلویزیونی به صورت رسمی از جانب باشگاه استقلال شکایت خواهد کرد تا با پیگیری حقوقی به اتهاماتی که روز گذشته در این برنامه تلویزیونی به سرمربی و دستیار وی زده شد، رسیدگی شود.

مجری جنجالی برنامه مذکور دیروز پس از اتمام این برنامه به واسطه موج اعتراض گسترده هواداران استقلال مجبور شد صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی را از دسترس خارج کند تا با انتقادات کمتری رو به رو شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید