کدخبر: 222108 ارسال به دیگران پرینت

هافبک خلاق به استقلال برمی‌گردد

دنیای معدن- این هافبک خلاق سال‌های دور استقلال گزینه ریاست آکادمی این باشگاه شد.

به گزارش دنیای معدن، چند روزی است که انتخابی رئیس آکادمی استقلال با معرفی گزینه های مختلف برسرزبان ها افتاده است حالا خبر می رسد که هافبک سال های پیش این تیم هم به لیست اضافه شده است.

مجتبی جباری که دوره موفقی را در استقلال گذرانده یکی از افرادی است که شانس زیادی برای ریاست آکادمی استقلال دارد.

پروسه جذب مدیر برای آکادمی استقلال

استقلال زمانی زیادی را صرف انتخاب مدیر برای آکادمی و تیم‌های پایه‌ای کرده است. در این مدت چندماهه اسامی مختلفی شنیده شده و حتی بعد از روی کار آمدن مصطفی آجرلو عنوان شد که قرار است مجید جلالی به عنوان مدیر جدید آکادمی استقلال معرفی شود.

مجیدی جلالی مذاکره با استقلالی‌ها را تایید کرد، ولی بعد خبر رسید که دو طرف به توافق نرسیده اند. جلالی حاضر نشد دلیل عدم توافق را بیان کند و از این گفت که بهتر است باشگاه استقلال در این مورد صحبت کند. استقلالی‌ها هم، اما ترجیح دادند سکوت کنند تا شرایط پیچیده‌تر نشود.

سکوت باشگاه استقلال، اما همچنان به افزایش گمانه زنی‌ها منجر شده به طوری که به تازگی خبری در این زمینه منتشر شده که گویای مذاکره استقلال با مجتبی جباری برای حضور در استقلال به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه است.

جباری یکی از بازیکنان محبوب استقلال در سال‌های گذشته بود و در چندین نوبت علاقه اش به مربیگری را نشان داده است. اینکه پست مدیریت تیم‌های پایه برایش جذابیتی داشته باشد یا نه را فقط می‌توان در روز‌های آینده پی برد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید