کدخبر: 222098 ارسال به دیگران پرینت

افشاگری مهاجم مطرح لیگ برتری درباره پیشنهاد استقلال

دنیای معدن- محمدرضا زنده روح : با استقلال مذاکره کرده بودم ؛ می‌خواهم امسال آقای پاس گل شوم

به گزارش دنیای معدن از خبر ورزشی، محمدرضا زنده روح پس از پیوستن به فجر سپاسی شیراز از مذاکره خود با باشگاه استقلال گفت و مدعی شد که در نهایت تصمیم گرفته در گل گهر بماند و حالا دنبال گذراندن دوران سربازی است.

احمدرضا زنده روح که قرار بود استقلالی شود و در نهایت با گل گهر تمدید کرد، برای انجام خدمت سربازی مجبور شد راهی فجر سپاسی شود.

احمدرضا زنده روح بالاخره به صورت رسمی سرباز شد و روز گذشته در تمرینات فجر سپاسی شرکت کرد. این بازیکن را میتوان جزو بدشانس‌ترین‌ها نامید زیرا با رقم خوبی به گل گهر پیوسته بود اما با پایان تحصیلاتش سرباز و مجبور به جدایی از آبی پوشان سیرجان شد.

زنده روح فصل گذشته با دادن ۸ پاس گل و قرار گرفتن در یک پله پایین‌تر از سروش رفیعی جزو بهترین پاسورهای لیگ برتر بود و قصد دارد در فصل جدید نیز این آمار خیره کننده را تکرار و حتی ارتقا دهد.

این بازیکن در مورد پیوستن به فجر سپاسی به خبرنگار ما گفت:

    جا دارد از مسئولان گل گهر تشکر کنم. یک فصل بسیار خوب را آنجا پشت سر گذاشتم و به تجربیاتم اضافه شد و من هم توانستم تا آنجا که میشد کمکشان کنم و در نهایت من هم مانند همه کسانی که باید خدمت سربازی را پشت سر بگذارند برای انجام این وظیفه از گل گهر جدا شدم. امیدوارم که بتوانم به نوبه خودم به فجر هم کمک کنم و به کمک دیگر بازیکنان این تیم رتبه شایسته‌ای کسب کنیم.

زنده روح در مورد اهدافش برای فصل جدید ادامه داد:

    سعی میکنم اگر موفق به گلزنی نشدم لااقل خودم پاس گل بدهم و امسال دیگر عنوان آقای پاس گلی را برای خودم کنم تا به نوعی جبران سال گذشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا باز هم می‌تواند به تیم ملی دعوت شود یا خیر، گفت:

    جا دارد از آقای اسکوچیچ بابت توجهش به من تشکر کنم. انشالله که بتوانم آنقدر خوب باشم که نظر مثبتش را جلب کنم. من هم مثل هر بازیکنی دوست دارم پیراهن تیم ملی کشورم را بپوشم.

زنده روح در پایان در مورد اینکه چرا به استقلال نرفت، افزود:

    صحبت هایی با این تیم بزرگ انجام شد. من صلاحیت رفتن به این تیم را نداشتم و در نهایت تصمیم گرفتم با گل گهر تمدید کنم که در این تیم هم ماندگار نشدم و راهی سربازی شدم. حالا تمام توانم را می‌گذارم تا بهترین بازی‌هایم را برای فجر انجام دهم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید