252552

بازدید هیئت ها تجاری کشورهای خارجی از غرفه ذوب آهن اصفهان در ایران اکسپو 2024

دنیای معدن-هیئت های تجاری کشورهای مختلف از جمله نیجریه، اوگاندا ، سومالی ، پاکستان ، ارمنستان ، گرجستان وعراق با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در اولین روز نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (2024 IRAN EXPO ) با مسئولین و کارشناسان حوزه بازرگانی این مجتمع عظیم صنعتی گفتگو و مذاکره کردند .

به گزارش دنیای معدن، هیئت های تجاری کشورهای مختلف از جمله نیجریه، اوگاندا ، سومالی ، پاکستان ، ارمنستان ، گرجستان وعراق با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در اولین روز نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (2024 IRAN EXPO ) با مسئولین و کارشناسان حوزه بازرگانی این مجتمع عظیم صنعتی گفتگو و مذاکره کردند .

ذوب آهن اصفهان محصولات خود را به 25 کشور دنیا صادر می کند و بازاریابی برای صادرات محصولات استراتژیک از جمله ریل را در دست اقدام دارد .

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (2024 IRAN EXPO ) به عنوان بزرگ ‌ترین رویداد صادراتی کشور از 8 تا 12 اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه ‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و ذوب آهن اصفهان در سالن شماره 6 این نمایشگاه با برپایی غرفه حضوردارد .

 

دیدگاهتان را بنویسید