250624

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان:

با استفاده از تکنولوژیهای جدید با کیفیت ترین اسلب کشور در فولاد هرمزگان تولید می شود

دنیای معدن-مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و به روز هم اکنون تولید با کیفیت‌ترین اسلب را در کشور در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار دنیای معدن، عطاالله معروفخانی در مراسم افتتاحیه سومین کنفرانس بین المللی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم بیان کرد: سال گذشته با تلاش همه همکاران خود در شرکت فولاد هرمزگان موفق شدیم ۳۶ رکورد ثبت و از ظرفیت اسمی تولید عبور کنیم .

وی افزود: امسال با ثبت ۲۸ رکورد در سخت‌ترین شرایط در حوزه تولید صادرات و افزایش درآمد رکورد خوبی به ثبت رسیده است.

معروفخانی اظهار داشت: خوشبختانه این کنفرانس با همت همه همکاران و مدیران شرکت فولاد مبارکه و شرکت فولاد هرمزگان در حال برگزاری است و هم افزایی و استفاده از تکنولوژی‌های جدید در صنعت فولاد و آهن از دستاوردهای برگزاری کنفرانس‌های قبلی بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان یادآور شد: انتظار داریم با جمع‌بندی ایده‌ها و اهداف صنعت فولاد در این کنفرانس بتوانیم از آخرین تکنولوژی‌های روز جهان در شرکت‌های فولادی داخلی استفاده کنیم.

معروفخانی با بیان اینکه اگر رکوردها امروز پشت سر هم ثبت می‌شود حاصل استفاده از تکنولوژی‌های جدید صنعت فولاد در جهان است افزود: امروز ۳۰ پروژه در شرکت فولاد هرمزگان بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ما در صددیم در شرکت فولاد هرمزگان با استفاده از تکنولوژی‌های جدید بهره‌وری را در این شرکت ارتقا دهیم.

 مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اظهار داشت: ما به دنبال دستیابی به اولین فولاد سبز در ایران هستیم و با کاهش مصرف گاز به دنبال این هستیم که به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنیم.

معروفخانی تاکید کرد اهداف ما در برگزاری این کنفرانس توسعه صنعت فولاد کشور است و خوشبختانه تاکنون استقبال خوبی از سوی مدیران صنعت فولاد اساتید و استادان دانشگاه برای برگزاری هر سه کنفرانس فولادسازی در کشور بوده ایم.

وی در پایان تاکید کرد: برگزاری این کنفرانس توسط شرکت فولاد هرمزگان برای توسعه صنعت فولاد و آهن کشور بسیار تاثیر گذار است و امیدواریم برای تولید محصولات فولادی کیفی در ایران گام‌های اساسی برداشته شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید