249028

پیام مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان بمناسبت هفته بسیج

دنیای معدن-حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «بسیج یک فرهنگ است، بسیج یک گفتمان است، بسیج یک تفکّر است. این فرهنگ عبارت است از خدمت بی‌تظاهر و بی‌توقّع به اجتماع و به کشور.»

آغاز هفته بسیج ، یادآور تشکیل خالصانه‌ترین نهاد ارزشی و مردمی برخاسته از بدنه ی جامعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بسیج به عنوان ظرفیت راهبردی و نیروی درون زای کشور در روند تکاملی انقلاب اسلامی نقش‌های سترگ و ماندگاری از خود بر جای گذارده است. مقاومت شکوهمند امروز مستضعفان مقتدر و مظلوم جهان اسلام در فلسطین در برابر جنایات وحشیانه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و حمایت‌های آشکار و ضدبشری آمریکای جنایتکار از ماشین جنگی اسرائیل غاصب، نشان از تکثیر روحیه‌ی ایثار و پایداری بسیج در سرتاسر جهان اسلام است. این روحیه‌ی از خود گذشتگی و مقاومت درس‌های بزرگی را فراروی بشریت امروز قرار داده و آنان را به آینده‌ای نوید می دهد که آزادی قدس عزیز در چشم انداز آن پیداست.

یاد، نام، خاطره و آرمان‌های بلند امام شهدا و شهیدان گرانقدر بسیجی را گرامی می‌دارم و هفته بسیج  را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و بسیجیان دریادل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا و جانبازان گرامی، بخصوص خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن اصفهان تبریک عرض نموده ، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) را از ایزد منان مسئلت دارم.

مهدی کوهی

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید