243637

بهره‌برداری آزمایشی واحد فولادسازی غدیر نی‌ریز

دنیای معدن: با اجرایی شدن تست گرم واحد فولادسازی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، بهره‌برداری آزمایشی از این بخش آغاز شد.

به گزارش دنیای معدن، مدیرکل صمت فارس چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت در حاشیه آغاز بهره‌برداری آزمایشی واحد فولاد مجتمع غدیر نی‌ریز گفت: راه‌اندازی اولیه (تست گرم) پروژه فولادسازی در فاز دوم مجتمع غدیر نی‌ریز در حالی آغاز شد که در زمان بهره برداری با ظرفیت یک میلیون تن شمش فولادی به میزان سرمایه گذاری ۱۲ هزار میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

حمیدرضا ایزدی افزود: با بهره برداری از واحد فولادسازی نی‌ریز، برای ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد و همچنین اشتغال فاز اول ودوم مجتمع بیش از ۱۷۰۰ نفر خواهد رسید.

او با اشاره به اینکه پروژه فولادسازی نی‌ریز توسط متخصصان ایرانی اجرا شده است، اضافه کرد: کارگران با دست‌های توانمند خود چرخ‌های اقتصاد را به گردش در می‌آورند و موجب توسعه و پیشرفت کشور می‌شوند.

ایزدی با اشاره به نقش بنگاههای اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید نیز گفت: نیروی انسانی ماهر و متخصص و کارآمد مهمترین سرمایه هر شرکت و مجموعه تولیدی است و کارگران که از شریف‌ترین طبقه اجتماعی هستند در صف مقدم این جبهه قرار دارند.

به گزارش ایسنا در این مراسم که با حضور معاون وزارت دفاع‌، مدیرعامل تامین اجتماعی نیروهای مسلح  و مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران همراه بود، از کارگران نمونه مجتمع صنعتی غدیر نی‌ریز قدردانی شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید