239207

در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست عنوان شد؛

قدردانی معاون وزیر کشور از اقدامات فولاد مبارکه در راستای حفظ محیط زیست

دنیای معدن: معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در بازدید از غرفه شرکت فولاد مبارکه در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، از سرمایه‌گذاری و اجرای طرح‌ها و اقدامات شرکت فولاد مبارکه در زمینه حفظ محیط زیست قدردانی کرد.

به گزارش دنیای معدن، مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، امروز (۲ آذرماه) در بازدید از غرفه شرکت فولاد مبارکه، در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: آلودگی هوا و ترافیک ۲ مشکل اساسی کلان‌شهرهای کشور است؛ مردم نگران آلودگی‌های هوا هستند و اگر ما بتوانیم این اطمینان خاطر را به مردم بدهیم که با هرگونه آلودگی هوا مقابله می‌شود، بسیاری از مشکلات کشور را برطرف کرده‌ایم.

وی افزود: خوشبختانه با توجه به گزارش رئیس محیط زیست فولاد مبارکه تاکنون این شرکت برای رفع آلودگی‌ها تدابیر لازم را اندیشیده است.

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: بدون شک فولاد مبارکه به اجرای طرح‌ها و اقدامات حفظ محیط زیست در منطقه توجه جدی دارد و دیگر صنایع بزرگ و کوچک کشور نیز باید به حفظ محیط زیست توجه لازم را داشته باشند.

جمالی‌نژاد خاطرنشان کرد: احساس من این است که اگر مردم مطمئن شوند که شرکت‌های بزرگ صنعتی از جمله فولاد مبارکه و یا ذوب‌آهن اصفهان در زمینه حفظ محیط زیست اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهند، بیشتر دغدغه‌های آن‌ها برطرف می‌شود.

وی در پایان از اقدامات شرکت فولاد مبارکه در راستای حفظ محیط زیست قدردانی کرد و اذعان داشت: من از اینجا از تلاش‌های دست‌اندرکاران شرکت فولاد مبارکه قدردانی می‌کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید