238335

در جزیره کیش به انجام می‌شود؛

حضور فعال گروه فولاد مبارکه در بیست‌وچهارمین سمپوزیوم و نمایشگاه بین‌المللی فولاد

دنیای معدن: بیست و چهارمین سمپوزیوم و نمایشگاه بین‌المللی فولاد دهم تا دوازدهم آبان در سالن همایش‌ها بین‌المللی کیش برگزار خواهد شد.

به گزارش دنیای معدن، بیست و چهارمین سمپوزیوم و نمایشگاه بین‌المللی فولاد دهم تا دوازدهم آبان در سالن همایش‌ها بین‌المللی کیش برگزار خواهد شد. در این رویداد تازه‌ترین دستاوردهای صنعت فولاد کشور با حضور فعالان این عرصه برگزار خواهد شد.

گروه فولاد مبارکه از مهم‌ترین هلدینگ‌هایی است که در این نمایشگاه حضوری فعال دارد. شرکت توکا فولاد، شرکت ایریسا، شرکت فولاد متیل، شرکت فولاد هرمزگان، شرکت فولاد سنگان، شرکت فلز تدارک مبارکه و شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه از شرکت‌های زیر مجموعه گروه فولاد مبارکه در این رویداد حضور دارند.

در این همایش موضوعاتی نظیر آینده صنعت فولاد، چالش‌ها و فرصت‌های فراروی آن و چشم انداز بازار فولاد در دوران پسا کرونا، چالش های موجود در تأمین مواد اولیه، تجهیزات و دانش فنی در صنعت فولاد در دوران پسا کرونا، یافته‌های جدید در زمینه افزایش بهره‌وری، کاهش مصرف آب و انرژی در صنعت فولاد، وضعیت نیروی انسانی صنعت فولاد در دوران پسا کرونا و یافته‌های جدید در زمینه تولید و استفاده از فولادهای نسل جدید مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین نقش گسترش زیر ساخت های ریلی، جاده ای، اسکله ای و تأسیسات بندری بر توسعه پایدار صنعت فولاد، گسترش صنایع پایین دستی، بالا دستی در توسعه پایدارصنعت فولاد، مدل‌سازی و شبیه سازی فرآیندهای خط تولید فولاد، یافته‌های نوین در زمینه های استخراج، آهن سازی، ذوب و ریخته‌گری، شکل‌دهی، بهبود خواص مکانیکی، سطح وپوشش، خوردگی، جوشکاری، مواد دیرگداز مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

در کنار بیست و چهارمین سمپوزیوم فولاد، نمایشگاه بین المللی فولاد نیز برگزار می شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی در زمینه های مختلف نرم افزار و سخت افزار مورد استفاده در صنعت فولاد و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی سمپوزیوم فولاد عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید