237904

پیگیر رفع مشکلات کارخانه صدر فولاد هستیم/ کارخانه باید به تولید برسد

دنیای معدن- مدیرکل صمت لرستان گفت: پیگیر رفع مشکلات کارخانه صدر فولاد هستیم.

به گزارش دنیای معدن، بهمن جعفری در گفت وگویی، اظهار کرد: شرکت صدر فولاد به عنوان یکی از صنایع بزرگ لرستان محسوب می شود و به نوعی بزرگ ترین واحد صنعتی استان بوده که در سنوات گذشته فعالیت های خوبی داشته است.

وی افزود: بنا به گفته مسئولان کارخانه طی ده روز آینده کورهای صدر فولاد روشن می شود و در حال حاضر نیروها را چیدمان و برنامه ریزی می کنند که کارخانه به تولید برسد.

جعفری با بیان اینکه پیگیر رفع مشکلات و مسائل این کارخانه هستیم، افزود: مشکل برق کارخانه رفع شده و اورهال نیز در حال انجام است. ظاهرا مسئولان کارخانه مشکلی با پیمانکار درونی داشته که در حال رفع شدن است.

مدیرکل صمت لرستان با بیان اینکه مسئولان کارخانه در حال پیگیری برای تامین مواد اولیه هستند، اضافه کرد: ظرفیت کارخانه صدر فولاد ۲۰۰ هزار تن است.

این مسئول گفت: آخرین باری که کارخانه مشغول به فعالیت بوده ۱۰۰ نفر در آن مشغول به کار بوده اند.

وی با بیان اینکه احیاء و راه اندازی مجدد این کارخانه در بحث اشتغال زایی استان ظرفیت خوبی است، گفت: تولیدات این کارخانه مربوط به میلگردهای آج دار در سایزهای مختلف است.

مدیرکل صمت لرستان بیان کرد: یکی برنامه های وزارتخانه احیاء واحدهای راکد بوده که در این راستا اقدامات خوبی در استان صورت گرفته است.

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید