235721

با موضوع بازار سرمایه؛

در آخرین روز نمایشگاه صنعت مالی ۴ کارگاه آموزشی در غرفه فولاد مبارکه برگزار می‌شود

دنیای معدن: مدیرعامل شرکت سبد گردانی آتیه توکا از برگزاری ۴ کارگاه آموزشی مرتبط با بازار سرمایه در آخرین روز نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در غرفه فولاد مبارکه خبرداد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از خبرنگار ایراسین، حسین ارجلو مدیرعامل شرکت سبد گردانی آتیه توکا از برگزاری ۴ کارگاه آموزشی مرتبط با بازار سرمایه در آخرین روز نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در غرفه فولاد مبارکه خبرداد.

وی افزود: امروز برگزاری کارگاه آموزشی تحلیل بنیادی صنعت حمل ونقل زمینی توسط استاد محمد مهدی خانی پور و تحلیل تکنیکال مقدماتی توسط استاد کیوان نعمتی برای شرکنندگان ارائه می‌شود.

مدیرعامل شرکت سبدگردان آتیه توکا یادآور شد: در سومین کارگاه آموزشی و در نشست امروز جلسه پرسش و پاسخ با علاقمندان بازار سهام برگزار می‌شود و در چهارمین کارگاه و نشست نیز از صاحب‌نظران صنعت فولاد و کمودیتی درخواست کرده ایم که در مناظره ما حضوری پررنگ داشته باشند تا مسائل مختلف صنعت فولاد مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

وی اظهارداشت: هم اکنون کارگاه آموزشی تحلیل بنیادی صنعت حمل ونقل زمینی در غرفه شرکت فولاد مبارکه با حضور علاقه‌مندان در حال برگزاری است و تا ظهر امروز ادامه دارد.

شایان ذکر است که در چهارمین آخرین روز نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی، غرفه شرکت فولاد مبارکه و شرکت‌های بورسی تابعه آن با آمادگی کامل پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

در مدت چهار روز برپایی این نمایشگاه غرفه شرکت فولاد به علت برنامه ریزی مناسب و برگزاری کارگاه های آموزشی مرتبط با بازار سرمایه، یکی از پرازدحام ترین غرفه ها بوده است.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است در مجموع ۱۶ کارگاه آموزشی با عناوین مختلف توسط اساتید شرکت کارگزاری باهنر وابسته به شرکت فولاد مبارکه برگزار شود که تاکنون ۱۲ کارگاه برگزار شده و امروز نیز ۴ کارگاه دیگر برگزار خواهد شد.

چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی ( بورس، بانک و بیمه) با حضور متخصصان، کارشناسان و مدیران شرکت های داخلی و خارجی، دوم تا پنجم مرداد ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و غرفه شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سالن های ۸ و ۹ این نمایشگاه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان این شرکت صنعتی و شرکت های بورسی وابسته به فولاد مبارکه است.

شرکت فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین تولید کننده ورق های فولادی تخت در خاورمیانه و شمال آفریقا با سهم حدود ۲۰ درصدی و بزرگترین تولید کننده آهن اسفنجی در جهان با ظرفیت ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تن در سال و با تولید یک سوم فولاد کشور به عنوان بزرگترین فولادساز کشور محسوب می شود.

این شرکت بزرگ صنعتی برای بیش از ۳۸۰ هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال آفرینی کرده است و هم اکنون ۱.۵ درصد تولید ناخالص داخلی کشور به شرکت فولاد مبارکه اختصاص دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید