234491

ذوب آهن بزرگترین مجری جنگل دستی خاورمیانه است

دنیای معدن- معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: امروز این مجتمع مجری ۱۶ هزار هکتار فضای سبز دستی است که بزرگترین جنگل خاورمیانه محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار دنیای معدن،  احمد اکبری بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های کشوری، بازدید کننده از ذوب آهن توضیح داد: سرانه جنگل ایجاد شده به روش دستی ۱۰۰۰ هکتار به ازای هر نفر است.

image9179

وی خاطرنشان کرد: مهمترین سرمایه ذوب اهن،  نیروی انسانی است و به عنوان اولویت نخست به حساب می‌آید و بقیه منابع از قبیل ماشین آلات بدون نیروی انسانی،  بهره وری لازم را نخواهد داشت.

اکبری تاکید کرد: امروز این باور که توسعه سرمایه انسانی یک رسالت جدی محسوب می‌شود،  قابل پذیرش است و ذوب آهن اصفهان این مهم را همواره در دستور کار دارد.

image7616

وی یاداور شد: نیروی انسانی در محیطی سالم و امن باید فعالیت داشته باشد و در واقع این موضوع رسالت ابتدایی ذوب  آهن اصفهان و مسئولان آن از بدو تاسیس و تاکنون است.

اکبری افزود: وظیفه اصلی حفظ سلامت کارکنان و بطبع آن حفظ محیط زیست در ذوب آهن مورد توجه قرار گرفته و جنگل کاری دستی هم در این چارچوب اجرایی شد.

براساس آمار اعلام شده  ، امروز ۱۴ هزار نفر نیروی انسانی رسمی در ذوب آهن اصفهان اشتغال به کار دارند و بالغ بر سه تا چهار هزار نفر نیروی انسانی در قالب شرکت های پیمانکاری با این مجموعه همکاری می کنند.

معاون ذوب آهن یاداور شد: امروز این مجموعه صنعتی بزرگترین بیمارستان را در سطح استان اصفهان دارد و این امر در چارچوب سیاست سلامت، ایمنی و بهداشت کارکنان به مورد اجرا درآمده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید