232813

پیام تبریک مدیرعامل فولادسنگ مبارکه به مناسبت روز کارگر

دنیای معدن: مدیرعامل شرکت فولادسنگ مبارکه در پیامی به مناسبت روز جهانی کارگر، از تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی همه کارگران زحمتکش خانواده شرکت فولادسنگ مبارکه قدردانی کرد.

به گزارش دنیای معدن، مدیرعامل شرکت فولادسنگ مبارکه در پیامی به مناسبت روز جهانی کارگر، از تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی همه کارگران زحمتکش خانواده شرکت فولادسنگ مبارکه قدردانی کرد. متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«کارگر ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است»(مقام معظم رهبری (مدظله العالی))

روز جهانی کارگر بر جامعه کارگری شرکت فولادسنگ مبارکه مبارک باد.

یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است تا از زحمات کارگران پرتوان و تلاش‌گر شرکت فولادسنگ مبارکه که با همت والای خود چرخ تولید و صنعت کشور را می‌گردانند، تشکر و قدردانی کنم.

تصور پیشرفت و توسعه جامعه بدون حضور قشری به نام کارگر محال است و بر همین اساس جایگاه کار و کارگر در آموزه‌های دین مقدس اسلام مورد توجه ویژه است و قداست کار و مجاهدت تا مرتبه شهادت اعتلا بخشیده شده است.

روز کار و کارگر یادآور تلاش پولادمردانی است که در کارگاه‌ها و معادن با اراده‌ای قوی و روحیه خستگی‌ناپذیر، به عنوان نیروی محرکه اقتصادی نقش مهمی در زمینه تولید و اقتصاد کشور ایفا می‌کنند.

شرکت فولادسنگ مبارکه این افتخار را دارد که با همراهی و تلاش موثر کارگران معزز، در راستای تحقق شعار «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» همواره نقش موثری در حفظ موقعیت کنونی شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده آهک کلسینه و سنگ‌آهک صنعتی در خاورمیانه و همچنین تامین 100 درصد نیازسنگ آهک، دولومیت، تامین سنگ آهن و مواد معدنی گروه فولاد مبارکه را ایفا نماید و در آینده نیز با جهد مستمر و خستگی ناپذیر کارکنان در تلاش است مواد اولیه مورد نیاز صنعت فولاد کشور با تمرکز برنیازهای گروه فولاد مبارکه را تامین کند.

این مناسبت ارزشمند را به کارگران خدوم در شرکت فولادسنگ مبارکه تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و در آستانه عید فطر، از تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی همه کارگران زحمتکش خانواده شرکت فولادسنگ مبارکه که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان تجسمی از همت والایشان است ارج نهاده و سلامتی، نیکبختی و موفقیت همه شما عزیزان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

مهرداد فقیهیان

مدیرعامل شرکت فولادسنگ مبارکه

 

دیدگاه تان را بنویسید