232710

رئیس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

پیشرفت ۹۱ درصدی ساخت واحد فولادسازی و ریخته گری فولاد سفیددشت

دنیای معدن: رئیس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۱ درصدی طرح ساخت واحد فولادسازی و ریخته گری فولاد سفیددشت گفت: با حمایت‌های سازمان ایمیدرو و شرکت فولاد مبارکه، دست یابی به اولین ذوب فولاد در مرحله پیش راه اندازی در سال ۱۴۰۱ میسر خواهد بود.

به گزارش دنیای معدن، سجاد رستمی با اشاره به پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۱ درصدی طرح ساخت واحد فولادسازی و ریخته گری فولاد سفیددشت گفت: با حمایت‌های سازمان ایمیدرو و شرکت فولاد مبارکه، دست یابی به اولین ذوب فولاد در مرحله پیش راه اندازی در سال ۱۴۰۱ میسر خواهد بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری افزود: واحد اکسیژن شرکت فولاد سفیددشت ۹۸ درصد پیشرفت دارد و در آینده نزدیک با حضور نمایندگان شرکت‌های صاحب تکنولوژی، بهره برداری آزمایشی از این واحد نیز آغاز خواهد شد.

به گفته وی، به تولید ۸۰۲ هزار تن آهن اسفنجی در واحد احیای مستقیم کارخانه فولاد سفیددشت در یک سال اخیر گفت: این کارخانه با تولید این میزان محصول، علاوه بر تحقق برنامه تولید سالیانه، برای دومین بار و به صورت متوالی موفق به تحقق ظرفیت اسمی شده است

 

دیدگاه تان را بنویسید