227337

شرکت صبا فولاد خلیج فارس با تولید بیش از ۸۵۷ هزار تن تولید سالیانه رکورد زد

دنیای معدن- مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس گفت: این شرکت در سال مالی آذرماه (۱۳۹۹ تا ۱۴۰۰) توانست با ثبت ۸۵۷ هزار و ۷۷۸ تن تولید، رکورد جدیدی را در سال از خود «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» به ثبت برساند.

به گزارش دنیای معدن، سعید بزرگی عصر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: شرکت صبا فولاد خلیج فارس پس از افزایش ۲۱ درصدی تولید در سال مالی قبلی، امسال نیز در پایان شیفت تولید ۳۰ آذرماه ۱۴۰۰ و در شب یلدا تولید سالیانه خود را با افزایش ۳۸ درصدی نسبت به سال گذشته رکورد زد.

وی با قدردانی از خدمات کارگران، کارکنان و مدیران خدوم شرکت صبا فولاد خلیج فارس و همچنین  حمایت های مدیران هلدینگ، صندوق بازنشستگی کشوری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستیابی به این رکورد اظهارداشت: در ۲ سال پیاپی با افزایش چشمگیر رکورد تولید، خاطره ای خوش برای مجموعه صبا فولاد خلیج فارس رقم خورد.

مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس با اشاره به مشکلات پیش روی تولید در سال گذشته تصریح کرد: ثبت رکوردهای متعدد تولید درسال گذشته و ثبت رکود تولید سالیانه در پایان سال مالی در شرایطی شکل گرفت که با قطعی های پی در پی برق در تابستان و افت فشار و قطع گاز در زمستان گذشته رو به رو بودیم، که این اتفاق نشانه ی بهره‌گیری از برنامه ریزی های دقیق و مدیریت هوشمندانه تولید و همت والای جوانان خدوم شرکت دارد.

کارخانه صبا فولاد خلیج فارس در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در ۱۳ کیلیومتری غرب بندرعباس واقع است.

ساخت کارخانه صبا فولاد خلیج فارس از سال ۸۸ در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در ۱۳ کیلومتری غرب بندرعباس آغاز شده است.

هرمزگان با سهم ۱۰ درصدی، سومین تولیدکننده فولاد کشور است و صبا فولاد خلیج فارس نیز سومین کارخانه تولید فولاد در هرمزگان است

 

دیدگاه تان را بنویسید