224975

یک واحد تولید فولاد در آذربایجان شرقی ۱۰۵میلیارد ریال جریمه شد

دنیای معدن: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: یک واحد تولیدکننده فولاد در این استان به دلیل عرضه خارج از شبکه محصولات ۱۰۵میلیارد ریال جریمه شد.

به گزارش دنیای معدن، یوسف پایدار، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در راستای بازرسی های هوشمند و با استفاده از سامانه های نظارت و بازرسی برای این واحد تولیدی پرونده تخلفاتی تشکیل شد و با جمع بندی مستندات و پس از طی مراحل قانونی رسیدگی به تخلف یاد شده، رای قطعی صادر و این واحد به پرداخت مبلغ مذکور جریمه شد.

وی اظهار داشت: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان با استفاده از سامانه های جامع انبار و تجارت با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت همه دستگاه های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان وفق قوانین و مقررات به شدت برخورد می شود.

پایدار، ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور گزارش ها و شکایت های خود را از طریق سامانه این سازمان و تلفن گویای ۱۲۴ ستاد خبری منعکس کنند.

صنعت فولاد آذربایجان شرقی به عنوان بزرگ ترین قطب تولید این محصول در بخش خصوصی کشور، در سال های اخیر رشد جهشی داشته است، به گونه ای که صادرات سالانه آن اکنون به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می رسد.

 

دیدگاه تان را بنویسید