|
کدخبر: 222068 ارسال به دیگران پرینت

با درخشش ورزشکاران شرکت فولاد مبارکه؛

دومین روز رقابت‌های جهانی ورزش شرکت‌ها به پایان رسید

دنیای معدن: دومین روز رقابت‌های جهانی ورزش شرکت‌ها در کشور یونان با درخشش ورزشکاران فولاد مبارکه به پایان رسید.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، ورزشکاران اعزامی کشورمان در دومین روز رقابت‌های جهانی ورزش شرکت ها در کشور یونان در رشته های دارت، دوو میدانی، والیبال ساحلی، فوتبال، تنیس روی میز و شنا به میدان رفتند و موفق به کسب ۱۷ مدال گردیدند.

 در دومین روز از مسابقات جهانی ورزش شرکت ها ورزشکاران تیم دو ومیدانی کشورمان موفق به کسب ۷ مدال رنگارنگ شدند.

 در بخش آقایان صبح امروز احمد فرود دونده ارزشمند کشورمان در ماده ۵۰۰۰ متر توانست با وجود آسیب دیدگی از ناحیه پا با عبور از خط پایان به عنوان قهرمانی رسیده و مدال طلا را بدست بیاورد.

 هادی خوبیاری نیز در ماده دو ۴۰۰ در ۱۰۰ متر توانست به مدال برنز دست پیدا کند.

 در بخش بانوان نیز فاطمه نصرآبادی در ماده ۵۰۰۰ متر دوومیدانی توانست در رقابت با ۸ دونده با عبور از خط به عنوان نفر اول به مدال طلا دست پیدا یابد.

زهره دادخواه دیگر دونده کشورمان توانست در رشته پرتاب نیزه با کسب عنوان قهرمانی به مدال طلا دست یابد.

طاهره سادات عبدالله زاده نیز توانست در ماده ۴۰۰ متر آزاد بعد از دونده فرانسوی به مقام دوم و مدال نقره برسد.

سارا قمصری دیگر دونده کشورمان در ماده ۴۰۰ متر سرعت به عنوان نایب قهرمانی رسید و مدال نقره را از آن خود کرد.

مریم السادات شیخان در ماده  ۴۰۰ متر سرعت و در اولین تجربه بین المللی توانست به مقام سوم و مدال برنز برسد

شناگران کشورمان در روز دوم موفق به کسب ۱۰ مدال در این رویداد گردیدند.

 در ماده ۴ در ۱۰۰ متر شنای آزاد در سه کلاس A,B,C,D,E  ایران به مقام سوم دست یافت.

 در ماده ۵۰ متر پروانه کلاس A علی حمزه ای حسین آبادی از تیم فولاد مبارکه سپاهان دوم شد.

در۵۰  متر پروانه کلاس C آقای علی اکبر عاملی به مقام قهرمانی دست یافت و امیر طاقونکی دوم شد

در ادامه رقابتهای شنای سومین دوره رقابتهای جهانی ورزش شرکت ها در ماده ۱۰۰ متر آزاد کلاس A علی حمزه ای حسین آبادی به مقام دوم رسید.

 در همین ماده و در کلاس B داود شفیعی به مدال برنز دست یافت  و در کلاس C نیز حمید احمدی زادگان به مقام دوم دست یافت.

در ۱۰۰ متر کرال پشت و در کلاس A سید موسوی زاده از تیم فولاد سپاهان به مدال طلا دست یافت.در کلاس B همین ماده داود شریفی به مقام دوم رسید.

در رشته دارت تیم دارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در مسابقات دونفره به مقام پنجم مشترک دست یافت و از رسیدن به کسب مدال باز ماند.

 در مرحله گروهی مسابقات والیبال ساحلی تیم ثنا امین با نتیجه ۲ بر ۰ پلیس یونان را شکست داد

در مرحله حذفی مسابقات والیبال ساحلی تیم ثنا امین ایران برای رسیدن به هشت تیم نخست، تیم ارکیتو را با نتیجه ۲ بر ۰ شکست داد.

در ادامه و در مرحله گروهی نیز تیم شهرداری مشهد با نتیجه ۲ بر ۰ تیم یونان را مغلوب کرد.

تیم والیبال ساحلی شهرداری مشهد در مرحله حذفی موفق شد با نتیجه ۲بر۰ آلمان را مغلوب کرده و به یک هشتم نهایی صعود کرد.

در رشته فوتبال تیم دکتر عبیدی با دو شکست پیاپی در مقابل تیم هایی از یونان و ایتالیا از گردونه ها حذف شد.

همچنین تیم فوتبال هلدینگ فولاد مبارکه سپاهان نیز در دیدار با تیم ایتالیا و در مرحله یک چهارم نهایی شکست خورده و از ادامه رقابتها جاماند.

 در رشته تنیس روی میز تیم تنیس روی میز بانوان‌ با شکست برابر آخرین حریف خود در رقابتهای تیمی بانوان از کشور میزبان به مقام چهارم رسید و از دریافت مدال بازماند.

 تیم تنیس روی میز  شرکت معادن‌منگنز ایران با ترکیب مجید احتشام‌زاده و محمد رضا نعمتی امروز  بدلیل عدم حضور تیم فرانسه یک برد دیگر به نامش ثبت شد.

 تیم های زیر ۴۰ سال و بالای ۴۰ سال تنیس روی میز  معادن منگنز ایران که در رقابتهای جهانی شرکتها حضور دارند تاکنون با اقتدار و پیروزی بر تمامی  حریفان به مرحله یک چهارم نهایی راه یافته اند.در ادامه رقابتها تیم بالای ۴۰ سال برابر کاسماته یونان در دیدارهای انفرادی و دونفره به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد . دیدارهای یک چهارم نهایی فردا شنبه پیگیری می شود.

 شایان ذکر است با احتساب مدال‌های کسب شده در روز نخست این رقابت‌ها، کاروان جهادگران تولید تا کنون موفق به کسب ۴۰ مدال طلا، نقره و برنز شده و امید است تا در فردا و آخرین روز رقابتها نیز شاهد کسب پیروزی کاروان ورزشی جهادگران تولید باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید