|
کدخبر: 222029 ارسال به دیگران پرینت

«آهن اسفنجی» به تنهایی "فسبزوار" را می چرخاند

دنیای معدن: فروش محصولات پارس فولاد سبزوار در شهریورماه سال جاری برابر با ۷۷،۱۴۳،۰۰۰ کیلوگرم ارائه شده که تنها در بازار داخلی این محصولات به فروش رفته اند.

به گزارش دنیای معدن، شرکت پارس فولاد سبزوار طی عملکرد یک ماهه منتهی به شهریورماه سال جاری مجموع درآمد های عملیاتی طی دوره خود را معادل ۶,۵۳۵ میلیارد ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال گذشته ۱۱۷ درصد افزایش درآمد را از خود بر جای گذاشته، مجموع درآمد تجمیعی عملیاتی فسبزوار بالغ بر ۴۲،۵۹۰ میلیارد ریال به ثبت رسانده که رشد ۱۵۷ درصدی را نسبت به سال گذشته به همراه داشته است.

 

فروش محصولات پارس فولاد سبزوار در شهریورماه سال جاری برابر با ۷۷،۱۴۳،۰۰۰ کیلوگرم ارائه شده که تنها در بازار داخلی این محصولات به فروش رفته اند، از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه نیز مقدار فروش محصولات این شرکت ۵۴۷،۷۸۱،۳۵۰ کیلوگرم گزارش شده است.

پرفروش ترین محصول فسبزوار متعلق به «آهن اسفنجی» با ۷۶،۴۶۵،۰۰۰ کیلوگرم بوده و مابقی محصولات به فروش رفته در اختیار بریکت بوده، درآمدزاترین محصول پارس فولاد سبزوار در اختیار آهن اسفنجی با ۶،۵۰۹ میلیارد ریال بوده و همچنین گران ترین محصول این شرکت را نیز آهن اسفنجی به خود اختصاص داده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید