|
کدخبر: 222010 ارسال به دیگران پرینت

اقدامات شرکت آهن و فولاد ارفع در دوران کرونا

دنیای معدن: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان به همراه جمعی از مسوولین این اداره، با حضور در شرکت آهن و فولاد ارفع از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های این شرکت در حوزه مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش دنیای معدن، پورهاشمی با اشاره به حمایت‌ها و پشتیبانی‌های بی‌دریغ شرکت آهن و فولاد ارفع در حوزه سلامت شهرستان به خصوص از زمان همه‌گیری ویروس کرونا، اظهار داشت: بسیار مبرهن است در صورتی که پشتیبانی‌ها و حمایت‌های شرکت آهن و فولاد ارفع در دوران همه‌گیری ویروس کرونا اتفاق نمی‌افتاد؛ قطعا مجموعه سلامت شهرستان را با مشکل روبه‌رو می‌ساخت امری که در شهر‌های زیادی در کشور شاهد آن بوده‌ایم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان، تامین دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان ضیایی اردکان، تجهیز و راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون مصلی اردکان، تامین اکسیژن مایع، تامین بسته‌های غذایی و معیشتی، تامین بسته‌های بهداشتی ویژه بیمارستان، تامین بسته‌های هدیه ویژه کادر درمان و... را مهم‌ترین اقدامات شرکت آهن و فولاد ارفع از زمان همه‌گیری ویروس کرونا دانست.

مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع نیز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از ایثار و جانفشانی‌های کادر درمان در دوران کرونا، عنوان کرد: یکی از وظایف مجموعه‌های صنعتی، خدمت‌رسانی به مردم منطقه‌ای است که آن صنعت در آن واقع شده و برای بنده و مجموعه فولاد ارفع نیز خدمت در حوزه سلامت افتخاری است که امید داریم بتوانیم بیش از پیش در این حوزه به مردم شهرستان اردکان خدمت‌رسانی کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید