243169

به زودی وضعیت معلمانی که رتبه نگرفته اند، مشخص می شود

دنیای معدن: سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان این که بخشی از کار طرح رتبه‌بندی هنوز باقی مانده است، گفت: تعدادی از معلمان رتبه نگرفته‌اند که به زودی وضعیت آن‌ها مشخص می‌شود.

به گزارش دنیای معدن، رضا مرادصحرایی امروز (۷ اردیبهشت) در بدو ورود به اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از مهمترین اولویت‌های راهبردی دولت، ارتباط مستقیم با مردم و تعامل پیوسته و منسجم با جامعه است چرا که بدون حضور در بین مردم و شنیدن کلام آنان و اطلاع دقیق از مشکلات، تحول محقق نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای پیش بردن طرح رتبه‌بندی معلمان در سطح کشور خاطرنشان کرد: بخشی از کار طرح رتبه‌بندی هنوز باقی مانده است. تعدادی از معلمان رتبه نگرفته‌اند که به زودی وضعیت آن‌ها مشخص می‌شود. تعدادی نیز که رتبه آن‌ها مشخص شده، تخصیص لازم برای آن‌ها انجام نشده است و به دنبال حل این مورد نیز هستیم.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: عده‌ای هم اعتراض داشتند که حق اعتراض در آیین نامه برای این عزیزان دیده شده است و در حال بررسی اعتراضات هستیم و در نهایت پس از اتمام بررسی اعتراضات با هماهنگی و همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دنبال اصلاح آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان خواهیم بود.

مرادصحرایی در پایان یادآور شد: نقطه شروع تحولات جامعه از آموزش و پرورش شروع می‌شود و بر این اساس امروز آموزش و پرورش به یکی از اولویت‌های اصلی دولت مردمی مبدل شده است.

 

 

 • رمضان سلیم زاده ورزقان ارسالی در

  باسلام و احترام
  بنده دبیر زیست شناسی با سابقه 34سال با مدرک فوق لیسانس در ده سال آخر خدمت بیشترین درصد قبولی (صد در صد) در دروس نهایی و بیشترین نفرات قبولی در آزمون کنکور سراسری دانشگاه را بنده تقدیم نظام علم و دانش کشور نموده ام که ارزیابان محترم می توانند با مطالعه تشویقات بار گزاری شده صحت موضوع را بررسی کنند
  حال سوال بنده این است آیا خروجی تلاش معلم مگر تربیت دانش آموزان با سواد نیست ؟
  یا اینکه درس خواندن در اولویت دوم قرار بگیرد وبه حاشیه ها پرداخته و دنبال تهیه اسناد باشد ؟
  لطفاً به وظیفه ذاتی معلم توجه شود تا معلم بتواند افراد فرهیخته تربیت کند باز استدعا دارم معلم را به حاشیه ها سوق ندهید

دیدگاه تان را بنویسید